Pāriet uz galveno saturu

Ceriņkrāsas kleitiņa

Mazliet pameditēju pie šujmašīnas. Šuvu savai 👸, bet viņai redziet no šāda auduma jau esot kleita un šo nevilkšot! 🙉 Vienojos, ka šo kleitu uzdāvināsim Liepājas māsīcai dzimšanas dienā.
Audumi no Laumas fabrikas veikaliņa. Šo ceriņkrāsas audumu jau otreiz nopirku. Cena par metru, manuprāt, simboliska - 1.50 Eur/m.


Komentāri

Šī emuāra populārākās ziņas

Bumbuļjaka / Bubblecardigan

Pēc diezgan ilga neadīšanas perioda tapa beidzot kaut kas sev. Saskatījos Instagram un Pinterest pūkaino oversize adījumu bildes. Un šī bumbuļjaka tik ļoti uzrunāja, ka izkratīju vecos kāmju krājumus un ķēros pie darba. Tas adīšanas bads bija tik liels iestājie, ka pat ar paraudziņiem paspēlējos. Gandrīz uzadītu mugurpusi izārdīju, jo kaut kas man nepatika. Iedvesmai daži mani atradumi Pinterest:

Pirmais reglāns

Mans pirmais reglāns no augšas. Esmu iemīlējusies šajā adīšanas paņēmienā. Nesaprotu, kāpēc kaut ko tik vienkāršu, nemāca skolā. Kaut vai leļļu izmērā. Bet nē, vajag tīnim dzīvi sarežģīt ar šūtām piedurknēm. Mana variācija par tēmu: Baby-doll cardigan (ravelry.com) Adatas: 3.5mm Dz ija: Løve LUNA, 50% bambuss 50% kokvilna (iepirkta iekš Super Action pa lēto) 9 x 50gr Nedaudz pietrūka, tāpēc piemeklēju BBB Casba, 100% kokvilna, 1 x 50 gr Pogas: 9 gab. Tik daudz pogas sen nebiju šuvusi! Izrādās manis interesējošās un izvēlētās pogas skaitās BĒRNU. Hi, hi! P.S Izklaidējos ar foto aparāta tālvadības pulti. Pati sevi safočēju, jo kaut kā nesanāca vienoties ar Lieni par abām pieņemamu laiku.

Baltā šalle / White cowl

Dāvana draudzenei dzimšanas dienā. Viņa arī iejūtas modeles lomā un demonstrē šalles pielietojuma variantus. Dzija: Wendy (15% vilna, 85% akrils) ~250g Tamboradata: 5mm *** This is a bithday present for my best friend Anda. So she also switch to role model and demonstrate the use of cowl variants. Yarn: Wendy (15% wool, 85% acrylic) ~250g Hook: 5mm