Pāriet uz galveno saturu

Pumpiņkleita

Un vēl viena trikotāžas kleita manai 👸. Arī šie audumi ir pirkti Liepājā Laumas fabrikas veikaliņā. Uz šo oranžo pumpiņtillu jau sen skatījos. Manai 👸 pietika ar dažām sekundēm Laumas veikaliņā, lai no visa plašā klāsta ieraudzītu un ar pārliecinošu "Gribu šito" izvēlētos tieši šo. 
Kleitas augšdaļai - A veida siluets. Kritērijs - Jāgriežas, joprojām aktuāls. Sporta pēc kopā ar piedurknēm iešuvu nelielus volāniņus. Nelielam akcentam pie apakšsvārku malas piešuvu dekoratīvu puķīšu lentu.
Bildes uz auguma pagaidām nav. Kleita ir bijusi jau mugurā un izskatījās vienkārši WOW 👌😍
Komentāri

Šī emuāra populārākās ziņas

Bumbuļjaka / Bubblecardigan

Pēc diezgan ilga neadīšanas perioda tapa beidzot kaut kas sev. Saskatījos Instagram un Pinterest pūkaino oversize adījumu bildes. Un šī bumbuļjaka tik ļoti uzrunāja, ka izkratīju vecos kāmju krājumus un ķēros pie darba. Tas adīšanas bads bija tik liels iestājie, ka pat ar paraudziņiem paspēlējos. Gandrīz uzadītu mugurpusi izārdīju, jo kaut kas man nepatika. Iedvesmai daži mani atradumi Pinterest:

Pirmais reglāns

Mans pirmais reglāns no augšas. Esmu iemīlējusies šajā adīšanas paņēmienā. Nesaprotu, kāpēc kaut ko tik vienkāršu, nemāca skolā. Kaut vai leļļu izmērā. Bet nē, vajag tīnim dzīvi sarežģīt ar šūtām piedurknēm. Mana variācija par tēmu: Baby-doll cardigan (ravelry.com) Adatas: 3.5mm Dz ija: Løve LUNA, 50% bambuss 50% kokvilna (iepirkta iekš Super Action pa lēto) 9 x 50gr Nedaudz pietrūka, tāpēc piemeklēju BBB Casba, 100% kokvilna, 1 x 50 gr Pogas: 9 gab. Tik daudz pogas sen nebiju šuvusi! Izrādās manis interesējošās un izvēlētās pogas skaitās BĒRNU. Hi, hi! P.S Izklaidējos ar foto aparāta tālvadības pulti. Pati sevi safočēju, jo kaut kā nesanāca vienoties ar Lieni par abām pieņemamu laiku.

Baltā šalle / White cowl

Dāvana draudzenei dzimšanas dienā. Viņa arī iejūtas modeles lomā un demonstrē šalles pielietojuma variantus. Dzija: Wendy (15% vilna, 85% akrils) ~250g Tamboradata: 5mm *** This is a bithday present for my best friend Anda. So she also switch to role model and demonstrate the use of cowl variants. Yarn: Wendy (15% wool, 85% acrylic) ~250g Hook: 5mm