Pāriet uz galveno saturu

Leotard jeb bodijs ar svārciņiem


Es pati nekad neesmu varējusi uztaisīt špagatu, bet mana mazā Princese ar smaidu sejā nolaižas špagatā un vēl ieliecas. Tad nu nolēmām sūtīt uz mākslas vingrošanu. Sporta veidu no kura ne es ne vīrs neko nesaprotam!
Jau laicīgi trenere informēja, mūs vecākus, par gaidāmajām sacensībām. Tik pat laicīgi, pasūtīju mazajai māksliniecei bodiju ar svārciņiem (Aliexpress). Sacensības tuvojas, bet tērpa kā nav, tā nav. Princese gaida - ar svārciņiem. Sacensības sestdienā un trešdienā es saprotu, ka jāšuj pašai. Audumi krājumā tā kā būtu. (Gandrīz vienmēr, kad ciemojos pie mammas Liepājā, dodos nelielā šopingā uz Laumas veikaliņiem pie rūpnīcas.) Vajag tikai piegrieztni. Paveicās. Diezgan ātri googlē atradu šo lapu Jalie.com Manuprāt, padārga tā piegrieztne bija, bet nebija jau arī īsti citu varianti. Bet kopumā piegrieztne ir ļoti laba, iespējams, vēl kādam modelim nopirkšu. Divi gari darba dienu vakari un Princese ir tikusi pie apsolītā svārciņ-bodija. Pie tehniskā izpildījumu es sev šur tur varu piesieties. Šis tas man vēl jāpieslīpē. Bet pats galvenais - visprasīgākās klientes vēlmes ir apmierinātas!Gatavs! Tērps mājās tiek iemēģināts

Komentāri

Šī emuāra populārākās ziņas

Bumbuļjaka / Bubblecardigan

Pēc diezgan ilga neadīšanas perioda tapa beidzot kaut kas sev. Saskatījos Instagram un Pinterest pūkaino oversize adījumu bildes. Un šī bumbuļjaka tik ļoti uzrunāja, ka izkratīju vecos kāmju krājumus un ķēros pie darba. Tas adīšanas bads bija tik liels iestājie, ka pat ar paraudziņiem paspēlējos. Gandrīz uzadītu mugurpusi izārdīju, jo kaut kas man nepatika. Iedvesmai daži mani atradumi Pinterest:

Pirmais reglāns

Mans pirmais reglāns no augšas. Esmu iemīlējusies šajā adīšanas paņēmienā. Nesaprotu, kāpēc kaut ko tik vienkāršu, nemāca skolā. Kaut vai leļļu izmērā. Bet nē, vajag tīnim dzīvi sarežģīt ar šūtām piedurknēm. Mana variācija par tēmu: Baby-doll cardigan (ravelry.com) Adatas: 3.5mm Dz ija: Løve LUNA, 50% bambuss 50% kokvilna (iepirkta iekš Super Action pa lēto) 9 x 50gr Nedaudz pietrūka, tāpēc piemeklēju BBB Casba, 100% kokvilna, 1 x 50 gr Pogas: 9 gab. Tik daudz pogas sen nebiju šuvusi! Izrādās manis interesējošās un izvēlētās pogas skaitās BĒRNU. Hi, hi! P.S Izklaidējos ar foto aparāta tālvadības pulti. Pati sevi safočēju, jo kaut kā nesanāca vienoties ar Lieni par abām pieņemamu laiku.

Tā gadās / It happens

Tagad Kundziņam esmu parādā jaunu džemperi. Dzija jau noskatīta  nopirkta un izmazgāta ;) Izņemot džemperi no veļasmašīnas un Kundziņam pielaikojot, pirmais kas nāca prātā bija asociācija ar šo personāžu: *** Now I must knit a new cardigan for my Dude. I have already bought a yarn for new cardi. When I saw him in washed cardi first thing that came to my mind was the association with this character: Kadrs no filmas Notting Hill Pirms mazgāšanas / Before washing Pēc mazgāšanas / After washing