Pāriet uz galveno saturu

Coco stila jaka / Coco jacket

Pfff, nu gan nocīnījos gar šo dzelteno jaku. Kad sāku likās ka būs fiksais projekts, jo tamborējās ļoti ātri uz priekšu. Ķermeņa (body) daļa ar ceturto piegājienu, piedurknes ar otro piegājienu, apdare ar trešo un pogas man nācās šūt veselas divas reizes! Ir jau vēl kur piesieties. Bet katrā ziņā beidzot esmu kaut cik apmierināta un šādā izpildījumā tā tiks valkāta, nevis siltināts skapis. Arī Kundziņš šī projekta laikā neizturēja un pēc otrās izārdīšanas ieteica pāriet uz vismaz divām adatām un beigt mocīties ar to āķīti. :)

Dzija 100% akrils. Pati nebūtu šādu dziju pirkusi, jo ir diemžēl negatīva pieredze (ļoti ātri saveļas). Bet tā kā viena paziņa man bija atdāvinājausi 5 fices, piepirku dažas fices klāt un rezultātā nedaudz samazināju savus dziju krājumus. Pogas arī piemeklētas no krājumiem.

Process:
Tamborēts  no augšas ar 4 mm izmēra adatu. Par augšdaļas veidošanas pamatu ņemts apraksts (shēma) no Drops Design Coco-Jacket. Vadījos pēc 3XL izmēram minētajiem skaitļiem, jo man smalkāka dzija un mazāka tamboradata. Vienīgi  veicu dažas korekcijas, jo ar ceturto piegājienu jau zināju cik kurā vietā valdziņi man vajadzīgi. Pēdējā rindā pirms rokrinķu (padušu daļas) veidošanas pieaudzēju vēl kādus 6 valdziņus, kaut gan būtu noderējuši visi 10. Aprakstā padusēm ieteikts pieaudzēt 6 valdziņus un vēl dažos citos atradu, ka 10, bet man ar tiem bija pa maz. Tas arī bija galvenais iemesls tai krunkai. Es pieaudzēju visus 20 valdziņus. Te es ieteiktu nostāties sāniski spoguļa priekšā un tā kritiski uz sevi apskatīties. Nu un tālāk tik uz leju taisni vai arī ja ir vēlme var veidot siluetu, ko arī es izdarīju.

Mani ieteikumi:
- sekot līdzi, lai nenotiek pārāk strauja pieaudzēšana, jo tas ir viens no papildus faktoriem krunkām 
- no malām abās pusēs pirmos 3 (vismaz) valdziņus nerēķināt iekšā pieaudzēšanas rakstā, lai ārmala veidotos taisna

Dzija: Elian Klasik 475 gr (100% akrils)
Tamboradata: 4 mm (G)

Šī emuāra populārākās ziņas

Ziemassvētku rotājumi / Christmas Decorations

Brīžos, kad īsti negribas adīt, bet kaut ko ķimerēt, top šādi eņģelīši.
Daži eņģelīši kopā ar zvaniņiem, jau ir atraduši vietu pie logaInterneta plašumos atrastā shēma.

Pirmais reglāns

Mans pirmais reglāns no augšas. Esmu iemīlējusies šajā adīšanas paņēmienā. Nesaprotu, kāpēc kaut ko tik vienkāršu, nemāca skolā. Kaut vai leļļu izmērā. Bet nē, vajag tīnim dzīvi sarežģīt ar šūtām piedurknēm. Mana variācija par tēmu: Baby-doll cardigan (ravelry.com)
Adatas: 3.5mm Dzija: Løve LUNA, 50% bambuss 50% kokvilna (iepirkta iekš Super Action pa lēto) 9 x 50gr Nedaudz pietrūka, tāpēc piemeklēju BBB Casba, 100% kokvilna, 1 x 50 gr Pogas: 9 gab.
Tik daudz pogas sen nebiju šuvusi! Izrādās manis interesējošās un izvēlētās pogas skaitās BĒRNU. Hi, hi!

P.S Izklaidējos ar foto aparāta tālvadības pulti. Pati sevi safočēju, jo kaut kā nesanāca vienoties ar Lieni par abām pieņemamu laiku.

Adventes vainags / Advent wreath

Uzadīju adventes vainagu savas Princeses bērndārza grupiņai. Eh, man jau patīk tie plikie minimālistu vainagi! Bet "publika" tomēr specifiska un pieprasa rotājumus.
Tad nu uzzīmēju tādu kā rotāšanas karti, sapirku visus rotāšanas knibulīšus un ieliku to visu grupiņas adventes kalendārā, kā rūķu sarūpētu uzdevumu.
Ja godīgi, tad esmu mazliet vīlusies! Iekšēji cerēju, ka mazie mākslinieki veiks nelielas korekcijas manā iecerē. Bet kā var redzēt zemāk, visas norādes ir 100% izpildītas, kā kartē iezīmēts.

P.S Un vislielākais prieks par mirdzumu Princeses acīs. Gandrīz katru rītu viņa pārējiem atgādina, ka viņas mamma to taisīja un atnesa.