Pāriet uz galveno saturu

Kaut kas dzeltens procesā... / Something yellow in process

Iekšs Ravelry (var arī ŠEIT redzēt) ieraudzīju šo vienkāršo tamborēto jaciņu un man arī tādu sagribējās. It kā nekā sarežģīta tur nav, sekojot instrukcijām ķēros klāt.  Pirmkārt autores ieteiktā programma strādā tikai uz Windows XP. Otrkārt es tā arī īsti neiebraucu programmā iestrādātajā izmēru sistēmā. 
Pašlaik esmu pārdomu procesā. Ārdīt, to visu gandrīz gatavo, ārā jau OTRO reizi? Jā, vienreiz jau izārdīju, jo izrādās tamborējot pēc 38 izmēra apraksta man sanāca dauzd pa lielu (dzīvē reāli nēsāju 40, 42 izmēru). Un šis gandrīz gatavais ir tamborēts pēc 36! izmēra apraksta.  Vai turpināt un pabeigt un pēc pabeigšanas nosiltināt skapi un aizmirst par kārtējo neveiksmi? 
It kā no mugurpuses izskatās daudz maz ok. Bet priekšpusē man nepatīk tās "krunkas" pie padusēm. Tāda sajūta ka augšdaļai ir pa daudz valdziņu! Bet kā noteikt īsto valdziņu skaitu, lai būtu bez tām briesmīgajām krunkām? Bet tai pat laikā krūšu daļā atkal tā pašaurāk izskatās. Varbūt kāda ir ko līdzīgu tamborējusi un radusi risinājumu šai problēmai. 

Mugurpuse daudz maz ok

Briesmīgās krunkasŠī emuāra populārākās ziņas

Ziemassvētku rotājumi / Christmas Decorations

Brīžos, kad īsti negribas adīt, bet kaut ko ķimerēt, top šādi eņģelīši.
Daži eņģelīši kopā ar zvaniņiem, jau ir atraduši vietu pie logaInterneta plašumos atrastā shēma.

Pirmais reglāns

Mans pirmais reglāns no augšas. Esmu iemīlējusies šajā adīšanas paņēmienā. Nesaprotu, kāpēc kaut ko tik vienkāršu, nemāca skolā. Kaut vai leļļu izmērā. Bet nē, vajag tīnim dzīvi sarežģīt ar šūtām piedurknēm. Mana variācija par tēmu: Baby-doll cardigan (ravelry.com)
Adatas: 3.5mm Dzija: Løve LUNA, 50% bambuss 50% kokvilna (iepirkta iekš Super Action pa lēto) 9 x 50gr Nedaudz pietrūka, tāpēc piemeklēju BBB Casba, 100% kokvilna, 1 x 50 gr Pogas: 9 gab.
Tik daudz pogas sen nebiju šuvusi! Izrādās manis interesējošās un izvēlētās pogas skaitās BĒRNU. Hi, hi!

P.S Izklaidējos ar foto aparāta tālvadības pulti. Pati sevi safočēju, jo kaut kā nesanāca vienoties ar Lieni par abām pieņemamu laiku.

Nerātnie briedīši / Deer socks

Jau sen šie briedīši bija man Whislistā, beidzot realizēju.
Darbā notiek tāds interesants pasākums - Ražas svētku izsole. Kurā esam aicināti nest sevis sarūpētos ēdamos un neēdamos darbus un nedarbus (kā piemēram, marinējumus, ievārījumus, adītas zeķes, sīrupus, pašceptus gardumus, utt.). Tad nu šogad piedalījos ar šādu savu nedarbu!
Mazliet uzlaboju zīmējumu. Cik skatījos, tad oriģinālā abi "mīlnieki" ir ar ragiem. Man tomēr sirdij tuvāka klasika: viņš+viņa. Un cik zinu, tad briežu dāmas ir bez ragiem. Lai var valkāt vienu dienu ar briedīšiem uz āru un otru dienu ar eglītēm uz ārā, sazīmēju spoguļrakstā un atzīmēju adatas.