Pāriet uz galveno saturu

Atskats uz 2012

Gada sākumā tik aktuālais rokdarbu blogos - savilk bilanci par pagājušā gadā padarīto, sastrādāto. Nu, rokdarbu jomā ar sevi, diemžēl, lepoties nevaru. Sen man nav bijis tik tukšs gads rokdarbu ziņā. Bet toties esmu ļoti lepna par džemperi, kuru uzadīju Kundziņam. Vēljoprojām nevaru vien beigt priecāties cik labs tas ir sanācis! 


Toties 2012 ir tas gads, kad es atkal esmu pievērsusies sportiksām nodarbēm. Ziniet, kad sāku draudzēties ar Kundziņu biju diezgan sportiska meitene - regulāri basketbola treniņi, universitātes laikā baseins un mīļākie skrienamie gabali bija tie saucamie garie. Bet kā jau tas mēdz būt attiecību sākumā, tad visas citas nodarbes tiek atliktas malā. Nu, jūs jau ziniet kā tas ir, kad taureņi vēderā tiek baudīti uz pilnu klapi un viss cits vairs nav aktuāls. Tā nu tas bija ievilcies daudzu gadu garumā. 2012 gada pavasarī lēnām atsāku skriet. No sākuma 10 min, tad 15 min un līdz gada beigām jau spēju skriet 1 h no vietas! Jau rakstīju par savu vasaras atvaļinājumu ar sportisko piegaršu. Bet rudens pusē saņēmos un piedalījos vēl divās sacensībās - piedzīvojumu sacnesības Mālpilī un piedzīvojumu sacensībās Remoss. Un kā decembra sākumā rakstīju savā Twitter kontā: 
"Ir decembris, termometra stabiņš aiz loga rāda ka ir -6 C un es vēljoprojām skrienu! Laikam tuvojas pasaules gals! :) "
Un vakar, 02.01.2013, bija mans šī gada pirmais skrējiens!

Šī emuāra populārākās ziņas

Pirmais reglāns

Mans pirmais reglāns no augšas. Esmu iemīlējusies šajā adīšanas paņēmienā. Nesaprotu, kāpēc kaut ko tik vienkāršu, nemāca skolā. Kaut vai leļļu izmērā. Bet nē, vajag tīnim dzīvi sarežģīt ar šūtām piedurknēm. Mana variācija par tēmu: Baby-doll cardigan (ravelry.com)
Adatas: 3.5mm Dzija: Løve LUNA, 50% bambuss 50% kokvilna (iepirkta iekš Super Action pa lēto) 9 x 50gr Nedaudz pietrūka, tāpēc piemeklēju BBB Casba, 100% kokvilna, 1 x 50 gr Pogas: 9 gab.
Tik daudz pogas sen nebiju šuvusi! Izrādās manis interesējošās un izvēlētās pogas skaitās BĒRNU. Hi, hi!

P.S Izklaidējos ar foto aparāta tālvadības pulti. Pati sevi safočēju, jo kaut kā nesanāca vienoties ar Lieni par abām pieņemamu laiku.

Ziemassvētku rotājumi / Christmas Decorations

Brīžos, kad īsti negribas adīt, bet kaut ko ķimerēt, top šādi eņģelīši.
Daži eņģelīši kopā ar zvaniņiem, jau ir atraduši vietu pie logaInterneta plašumos atrastā shēma.

Lellīte / Doll

Un atkal kārtējais mājas darbs vecākiem dārziņā. Man nav nekas pret mājas darbiem un man patīk rokdarbi. Bet šis uzdevums, manuprāt, bija jau par traku.

Visiem vecākiem pagājušo nedēļu izdalīja lellīšu šablonus. Termiņš līdz janvāra beigām, bet ar zemtekstu, jo ātrāk, jo labāk...

Parādīja šādu vēlamā galarezultāta paraugu (sarkanajā kombinzonā). Esot jādabū kas līdzīgs gatavs. Šomēnes mācību tēma esot Apģerbi. Bērnam būs jāpastāsta, kas lellītei mugurā. Un kur nu bez vecāku darbu izstādes beigās. Pff...

Vienu brīdi jau pavīdēja domai šai meitiņas H & M lellītei nogriezt ražotāja birku un gatavs.

Iepirkusi audumus ķēros pie darba. Sākotnēji bija doma visu lellīti sašūt no iekšpuses un tad izvērt. Labi ka pie sašūtās galvas izdomāju pamēģināt. Ja gandrīz visu būtu sašuvusi, neizdotos. Tālāk bildes ar darba procesā piefiksēto un galarezultātu.