Pāriet uz galveno saturu

Ausu sildītājs Bantīte / Headband BOW

Tāds neliels klusuma periods no manis. Nu, nevarēju kaut kā saņemties uz fočēšanos. Kā arī vēl viens gatavs darbiņš stāv rindā uz fočēšanos. Tikai ar to būs mazliet lielāka noņemšanās, jo jānostiepj, pirms atrādu. Lieldarbam pa vidu tapa šādi ausu sildītāji. Beidzot realizēju, to ko pagājušo pavasari noskatīju. Tas testa variants adījās daudz ilgāk kā šie īstie varianti. Būs mācība priekšdienām. Ja dari, tad dari uzreiz. Palicis atmiņā kolēģa teiciens, kad ar šo mani ieraudzīja: "Laikam jau galvenais, ka ausīm silti!" Reāli izmantoju sarkano, bet tagad skatoties bildes, labāk patīk kā izskatās zilais.
Apraksts no ŠEJIENES. Sarkanais adīts tieši pēc apraksta, vienīgi valdziņus uzmetu 90 nevis 80. Bet zilajam ir pa pāris rindiņām vairāk izadīts, kā aprakstā minēts.

Adatas: 5mm
Dzija: Zilajam - Alize Lanagold Solids (50% vilna, 50% akrils)
Sarkanajam - Red Heart Baby Color (100% akrils)


***

Such a small period of silence from me. Well, I could not pull oneself together and publish these headbands. I have one more finished work what to demonstrate. But I need to block it, before I show you. Actually use the red, but now looking at the pictures, looks more like the blue. Pattern I found HERE. Red knitted directly from the description. I only cast on 90 stitches instead of the 80. But blue is I knit a few lines more as shown in the description.

Needle: 5mm
Yarn: For blue- Alize Lanagold Solids (50% wool, 50% acrylic)
For red - Red Heart Baby Color (100% acrylic)

Šī emuāra populārākās ziņas

Bumbiņas

Sveicieni un visa laba vēlējumi jaunajā Tīģera gadā!
Beidzot iemēģinu roku bumbiņu aptamborēšanā! Jau sen gribēju pamēģināt. Nekā sarežģīta izrādās tur nav. Mana lielākā problēma ir savā pilsētā atrast pareizā lieluma koka bumbiņas, ko likt iekšā.
Iemēģinu roku pamācības rakstīšanā.
Nepieciešams: Tambordiegs (izmantoju Īris) Tamboradata (izmantoju No 1.6mm) Koka bumbiņas (izmantoju ar diametru 1,7 cm)
1. rinda: Veidojam pīnīti no divām gaisa cilpiņām. Otrajā cilpā no adatas iztamborējam 6 īsos stabiņus. Ar savienojuma stabiņu nobeidzam rindu.2. rinda: Pieaudzēšana. Katrā cilpiņā tamborē pa diviem īsajiem stabiņiem. Pavisam kopā 12 stabiņi sanāk.3. rinda: Pieaudzēšana. Katrā trešajā tamborējam pa diviem īsajiem stabiņiem. Kopā 16.4. rinda: Pieaudzēšana. Katrā trešajā tamborējam pa diviem īsajiem stabiņiem. Kopā 21.5.-7. rinda: Tamborējam bez pieaudzēšanas, katrā rindā pa 21 īsajam stabiņam.8. rinda: Samazināšana. Iztamborējam divus īsos stabiņus. Tad ir divi (trešais un ceturtais) jāsatamborē…

Jauna draudzene/ New friend

Jau ilgāku laiku (vairākus gadus) manī brieda doma par šujmašīnas iegādi. Tādu treknu punktu šai vēlmei pielika dārziņa mājasdarbi (TE un TE), kuri bija jāuztapina nelielā laika intervālā. Tas ir tik ķimerīgi un laikietilpīgi to visu darīt ar rokām. Un jā, man riebjas šūt ar rokām.
Biju noskatījusi divus variantus:

Brother KE14Janome Juno E1015
Abiem variantiem tajā laikā bija akcijas cena :D ! Pie Brother mašīnītes mani mulsināja divas lietas: "ieprogrammēti dūrieni" un tikai viens "regulators". Pat manai skolas laiku šujmašīnai (kājminamā ar skapīti no padomju laikiem) bija divi "regulatori"! Metu kautrību pie malas (iegrābties tak negribas) un lūdzu padomu bijušajai kursabiedrenei Zandai no Zanzibach.

ES:
Vajadzības - mājas lietošanai. Visticamāk staipīgi, neirstoši audumi. Gan jau arī pielabot džinsa tipa bikses vīra kungam.

ZANDA:
Izvēloties starp šīm divām, noteikti labāk Janome. Viņai ir vairāk dūrienu, kas derēs arī trikotāžai. Trikotažu varēsi šūt ar …

Pirmais reglāns

Mans pirmais reglāns no augšas. Esmu iemīlējusies šajā adīšanas paņēmienā. Nesaprotu, kāpēc kaut ko tik vienkāršu, nemāca skolā. Kaut vai leļļu izmērā. Bet nē, vajag tīnim dzīvi sarežģīt ar šūtām piedurknēm. Mana variācija par tēmu: Baby-doll cardigan (ravelry.com)
Adatas: 3.5mm Dzija: Løve LUNA, 50% bambuss 50% kokvilna (iepirkta iekš Super Action pa lēto) 9 x 50gr Nedaudz pietrūka, tāpēc piemeklēju BBB Casba, 100% kokvilna, 1 x 50 gr Pogas: 9 gab.
Tik daudz pogas sen nebiju šuvusi! Izrādās manis interesējošās un izvēlētās pogas skaitās BĒRNU. Hi, hi!

P.S Izklaidējos ar foto aparāta tālvadības pulti. Pati sevi safočēju, jo kaut kā nesanāca vienoties ar Lieni par abām pieņemamu laiku.