Pāriet uz galveno saturu

Starptautiskā publiskās adīšanas diena / World wide knit in public day

Šogad "Publiskā adīšanas diena" tiek svinēta laika posmā no 11 - 19 jūnijam. Rīgā par šo pasākumu šefību uzņēmies salons "Hobbywool". Uz publisku adīšanu salona pagalmā, viņi aicina 11. jūnijā no pulksten 12:00 līdz 15:00. 

Cik noprotu pēc atrastās informācijas iekš musturs.lv foruma, tad arī jelgavnieces cenšas saorganizēties. Pasākuma vieta ir zināma, Raiņa parks, atliek tikai sagaidīt info par laiku cikos jāierodas.

***

This year "Knit in public day" will be celebrated from 11th of June to 19th of June. In capital of Latvia (Riga) this days are organized by yarn salon "Hobbywool". They invite knitters in 11th June from 12 o’clock till 3 o’clock in midday  for knitting in salon court. But in my city Jelgava, knitters meet (maybe) in central (Raiņa) park.

Šī emuāra populārākās ziņas

Ziemassvētku rotājumi / Christmas Decorations

Brīžos, kad īsti negribas adīt, bet kaut ko ķimerēt, top šādi eņģelīši.
Daži eņģelīši kopā ar zvaniņiem, jau ir atraduši vietu pie logaInterneta plašumos atrastā shēma.

Pirmais reglāns

Mans pirmais reglāns no augšas. Esmu iemīlējusies šajā adīšanas paņēmienā. Nesaprotu, kāpēc kaut ko tik vienkāršu, nemāca skolā. Kaut vai leļļu izmērā. Bet nē, vajag tīnim dzīvi sarežģīt ar šūtām piedurknēm. Mana variācija par tēmu: Baby-doll cardigan (ravelry.com)
Adatas: 3.5mm Dzija: Løve LUNA, 50% bambuss 50% kokvilna (iepirkta iekš Super Action pa lēto) 9 x 50gr Nedaudz pietrūka, tāpēc piemeklēju BBB Casba, 100% kokvilna, 1 x 50 gr Pogas: 9 gab.
Tik daudz pogas sen nebiju šuvusi! Izrādās manis interesējošās un izvēlētās pogas skaitās BĒRNU. Hi, hi!

P.S Izklaidējos ar foto aparāta tālvadības pulti. Pati sevi safočēju, jo kaut kā nesanāca vienoties ar Lieni par abām pieņemamu laiku.

Adventes vainags / Advent wreath

Uzadīju adventes vainagu savas Princeses bērndārza grupiņai. Eh, man jau patīk tie plikie minimālistu vainagi! Bet "publika" tomēr specifiska un pieprasa rotājumus.
Tad nu uzzīmēju tādu kā rotāšanas karti, sapirku visus rotāšanas knibulīšus un ieliku to visu grupiņas adventes kalendārā, kā rūķu sarūpētu uzdevumu.
Ja godīgi, tad esmu mazliet vīlusies! Iekšēji cerēju, ka mazie mākslinieki veiks nelielas korekcijas manā iecerē. Bet kā var redzēt zemāk, visas norādes ir 100% izpildītas, kā kartē iezīmēts.

P.S Un vislielākais prieks par mirdzumu Princeses acīs. Gandrīz katru rītu viņa pārējiem atgādina, ka viņas mamma to taisīja un atnesa.