Pāriet uz galveno saturu

Sapnis / Dream

Šo lina spoli iepirku jau uz Ziemassvētkiem. Bija man tāds klikšķis, ka dāvanas gribēju apsiet ar lina diegu. Izrādījās, ka mazākais daudzums ko varēju dabūt linu rūpnīcas veikaliņā ir šāda 1kg smaga spole. Beidzot ir radusies ideja, kur šo diegu pielietot.Tā nu vakar cītīgi tinu pēc vecmāmiņas metodēm kamoliņos,lai iegūtu vēlamo dzijas biezumu.

***

This linen coil I bought already on last Christmas. I had a click - wanted to wrap gifts with linen thread. It turned out that the smallest quantity I could get a linenfactory shop is such a 1kg heavy coil . Finally, I have an idea where and how I can use this thread. So yesterday I used grandmother’s methods to make a clew of linen thread (to obtain the desird thickness of this yarn).


P.S. Ja nu gadījumā kāds nezin ko man dāvināt uz Ziemassvētkiem vai dzimšanas dienā, tad tagad pačukstu priekšā. Viens no maniem mazajiem sapnīšiem ir šāds dzijas tīšanas aparātiņš, kas būtu ļoti man vakar noderējis.

***

P.S. Just in case someone does not know what I give for Christmas or a birthday, I give you a hint. One of my small dreams is such a yarn winding „device”. It could have been very useful yesterday.

Šī emuāra populārākās ziņas

Ziemassvētku rotājumi / Christmas Decorations

Brīžos, kad īsti negribas adīt, bet kaut ko ķimerēt, top šādi eņģelīši.
Daži eņģelīši kopā ar zvaniņiem, jau ir atraduši vietu pie logaInterneta plašumos atrastā shēma.

Pirmais reglāns

Mans pirmais reglāns no augšas. Esmu iemīlējusies šajā adīšanas paņēmienā. Nesaprotu, kāpēc kaut ko tik vienkāršu, nemāca skolā. Kaut vai leļļu izmērā. Bet nē, vajag tīnim dzīvi sarežģīt ar šūtām piedurknēm. Mana variācija par tēmu: Baby-doll cardigan (ravelry.com)
Adatas: 3.5mm Dzija: Løve LUNA, 50% bambuss 50% kokvilna (iepirkta iekš Super Action pa lēto) 9 x 50gr Nedaudz pietrūka, tāpēc piemeklēju BBB Casba, 100% kokvilna, 1 x 50 gr Pogas: 9 gab.
Tik daudz pogas sen nebiju šuvusi! Izrādās manis interesējošās un izvēlētās pogas skaitās BĒRNU. Hi, hi!

P.S Izklaidējos ar foto aparāta tālvadības pulti. Pati sevi safočēju, jo kaut kā nesanāca vienoties ar Lieni par abām pieņemamu laiku.

Adventes vainags / Advent wreath

Uzadīju adventes vainagu savas Princeses bērndārza grupiņai. Eh, man jau patīk tie plikie minimālistu vainagi! Bet "publika" tomēr specifiska un pieprasa rotājumus.
Tad nu uzzīmēju tādu kā rotāšanas karti, sapirku visus rotāšanas knibulīšus un ieliku to visu grupiņas adventes kalendārā, kā rūķu sarūpētu uzdevumu.
Ja godīgi, tad esmu mazliet vīlusies! Iekšēji cerēju, ka mazie mākslinieki veiks nelielas korekcijas manā iecerē. Bet kā var redzēt zemāk, visas norādes ir 100% izpildītas, kā kartē iezīmēts.

P.S Un vislielākais prieks par mirdzumu Princeses acīs. Gandrīz katru rītu viņa pārējiem atgādina, ka viņas mamma to taisīja un atnesa.