Pāriet uz galveno saturu

Ratu sedziņa / Big square baby blanket

Vasaras laikā parasti daudziem piemetas lielais slinkums kaut ko darināt. Teikšu kā ir, man adīt īsti negribas vasaras laikā, tāpēc iesāktais džemperis stāv plauktā nepabeigts, bet ir parādījusies vēlme paknibināt ar tamboradatu šo un to. Tad nu esmu uzknibinājusi šādu ratu sedziņu (pleds bētbītim). Uz raudzībām būs jādodas gan tikai rudenī. Turklāt pašlaik plānā ir ierakstītas veselas divas raudzības!

Tamboradata: 3.5mm
Dzija: Pavisam kopā izlietoju aptuveni 500 gr dzijas.
Midara Baby (70% merino, 30% Dralon)
Pehorka Детский каприз (60% Merino, 40% Microfiber)
Pehorka Кашемировая (50% Merino, 50% Acrylic) - mana favorīte no šīm visām, ļoti maiga
Sedziņas izmēri: 95cm x 95cm
 
***

In summer people usually are too lazy to make something. I say as it is - even I don’t want to knit in summer, so my sweater is still unfinished and stays in my shelf. But I have a desire to work with crochet and make this and that. And now I have crocheted this plaid for baby-wheel. The visits to see new babies will be arranged only in autumn. The plan for this autumn – to visit two newborn babies!

Hook: 3.5mm
Yarn: Totally I used 500 gr of yarn.
Midara Baby (70% merino, 30% Dralon)
Pehorka Детский каприз (60% Merino, 40% Microfiber)
Pehorka Кашемировая (50% Merino, 50% Acrylic) - my favorite, very soft 
Blanket size: 95cm x 95cm


Šī emuāra populārākās ziņas

Ziemassvētku rotājumi / Christmas Decorations

Brīžos, kad īsti negribas adīt, bet kaut ko ķimerēt, top šādi eņģelīši.
Daži eņģelīši kopā ar zvaniņiem, jau ir atraduši vietu pie logaInterneta plašumos atrastā shēma.

Pirmais reglāns

Mans pirmais reglāns no augšas. Esmu iemīlējusies šajā adīšanas paņēmienā. Nesaprotu, kāpēc kaut ko tik vienkāršu, nemāca skolā. Kaut vai leļļu izmērā. Bet nē, vajag tīnim dzīvi sarežģīt ar šūtām piedurknēm. Mana variācija par tēmu: Baby-doll cardigan (ravelry.com)
Adatas: 3.5mm Dzija: Løve LUNA, 50% bambuss 50% kokvilna (iepirkta iekš Super Action pa lēto) 9 x 50gr Nedaudz pietrūka, tāpēc piemeklēju BBB Casba, 100% kokvilna, 1 x 50 gr Pogas: 9 gab.
Tik daudz pogas sen nebiju šuvusi! Izrādās manis interesējošās un izvēlētās pogas skaitās BĒRNU. Hi, hi!

P.S Izklaidējos ar foto aparāta tālvadības pulti. Pati sevi safočēju, jo kaut kā nesanāca vienoties ar Lieni par abām pieņemamu laiku.

Adventes vainags / Advent wreath

Uzadīju adventes vainagu savas Princeses bērndārza grupiņai. Eh, man jau patīk tie plikie minimālistu vainagi! Bet "publika" tomēr specifiska un pieprasa rotājumus.
Tad nu uzzīmēju tādu kā rotāšanas karti, sapirku visus rotāšanas knibulīšus un ieliku to visu grupiņas adventes kalendārā, kā rūķu sarūpētu uzdevumu.
Ja godīgi, tad esmu mazliet vīlusies! Iekšēji cerēju, ka mazie mākslinieki veiks nelielas korekcijas manā iecerē. Bet kā var redzēt zemāk, visas norādes ir 100% izpildītas, kā kartē iezīmēts.

P.S Un vislielākais prieks par mirdzumu Princeses acīs. Gandrīz katru rītu viņa pārējiem atgādina, ka viņas mamma to taisīja un atnesa.