Pāriet uz galveno saturu

Šalle Sarkanā / Cowl RED

Strīpaino bērnu jaciņu esmu nolikusi mazliet malā. Tuvojoties siltākam laikam sapratu, ka gribu sev jaunus aksesuārus -  šalli, cepuri un bezpirkstu cimdus. Šalle ir adīta uz apaļadāmajām adatām. Uzmetu 300 valdziņus. Pirmās 10 rindas 2x2 sviķelis, tad 17 cm raksts un noslēgumā arī 2x2 sviķelis. Mazliet noslinkoju, jo sākotnēji biju plānojusi šalles raksta daļu adīt ~ 30 cm augstu.
Procesā cepure.

Dzija: Red Heart Baby Color (100% Acrylic) 130gr
Adatas: 2.5 mm
Izmērs: 23 cm x 120 cm

***

Striped baby cardigan I put aside. As we approach the warmer weather I understood that I need new accessory - a scarf, hat and hand warmer. Scarf is knitted on a circular needles. I cast on 300 stitches. First 10 rows I knit: 2(k) x 2(p). Then 17 cm design. And on end again 2(k)x2(p). I was lazy a bit because I had originally planned to knit scarves article of about 30 cm high.
In process hat.

Yarn: Red Heart Baby Color (100% Acrylic) 130gr
Needle: Circular 2.5mm
Cowl size: 23 cm x 120 cm


Šī emuāra populārākās ziņas

Ziemassvētku rotājumi / Christmas Decorations

Brīžos, kad īsti negribas adīt, bet kaut ko ķimerēt, top šādi eņģelīši.
Daži eņģelīši kopā ar zvaniņiem, jau ir atraduši vietu pie logaInterneta plašumos atrastā shēma.

Pirmais reglāns

Mans pirmais reglāns no augšas. Esmu iemīlējusies šajā adīšanas paņēmienā. Nesaprotu, kāpēc kaut ko tik vienkāršu, nemāca skolā. Kaut vai leļļu izmērā. Bet nē, vajag tīnim dzīvi sarežģīt ar šūtām piedurknēm. Mana variācija par tēmu: Baby-doll cardigan (ravelry.com)
Adatas: 3.5mm Dzija: Løve LUNA, 50% bambuss 50% kokvilna (iepirkta iekš Super Action pa lēto) 9 x 50gr Nedaudz pietrūka, tāpēc piemeklēju BBB Casba, 100% kokvilna, 1 x 50 gr Pogas: 9 gab.
Tik daudz pogas sen nebiju šuvusi! Izrādās manis interesējošās un izvēlētās pogas skaitās BĒRNU. Hi, hi!

P.S Izklaidējos ar foto aparāta tālvadības pulti. Pati sevi safočēju, jo kaut kā nesanāca vienoties ar Lieni par abām pieņemamu laiku.

Adventes vainags / Advent wreath

Uzadīju adventes vainagu savas Princeses bērndārza grupiņai. Eh, man jau patīk tie plikie minimālistu vainagi! Bet "publika" tomēr specifiska un pieprasa rotājumus.
Tad nu uzzīmēju tādu kā rotāšanas karti, sapirku visus rotāšanas knibulīšus un ieliku to visu grupiņas adventes kalendārā, kā rūķu sarūpētu uzdevumu.
Ja godīgi, tad esmu mazliet vīlusies! Iekšēji cerēju, ka mazie mākslinieki veiks nelielas korekcijas manā iecerē. Bet kā var redzēt zemāk, visas norādes ir 100% izpildītas, kā kartē iezīmēts.

P.S Un vislielākais prieks par mirdzumu Princeses acīs. Gandrīz katru rītu viņa pārējiem atgādina, ka viņas mamma to taisīja un atnesa.