Pāriet uz galveno saturu

Cepure Cirvītis /Hat Hatchet

Cepure kā manā bērnībā. Kā man šis modelis bērnībā nepatika! Draugam Sergejam šis cepures modelis ir "must have" jau kādu gadu. Iepriekšējā gadā viņam dzimšanas dienā uzdāvināju šo spilvenu. Bet šogad šī cepure, ar tādu nelielu PSRS laiku pieskaņu. Kāpēc uzraksts Leningrad? Tāpēc, ka Sergejs ir viens no īpašniekiem krogam Leningrad, kuram šajās dienās ir 3 gadu pastāvēšanas jubileja. 

Adatas: 2.5mm (zeķu adāmās)
Dzija: Yarn Art
Uz katras adatas uzmet 30 (kopā 120) valdziņus. Pirmās 5 rindas valnītis, 2x2 sviķelī. Tālāk ~25 cm vienkārši labiski. Un noslēgumā noraukums, tāpat kā dūraiņiem. Teksts uzšūts adījuma dūriemā.

p.s Paldies Jūlijai, ka viņa man palīdzēja uzzīmēt izzšūšanas shēmu.

***

Hat like in my childhood. I did not like this model in childhood, but for my friend Sergei, this hat model was a "must have " for some year. Last year my present was this cushion. But this year, the hat, with a slight touch of the Soviet period. Why inscription Leningrad? Because Sergei is one of the owners of pub Leningrad, which in these days have 3 year anniversary.


Jūlijas varianti

Manis zīmētais gala variants


Video no pasākuma, lai būtu aptuvens priekštats par kafe Leningrad valdošo stilu. 

Šī emuāra populārākās ziņas

Ziemassvētku rotājumi / Christmas Decorations

Brīžos, kad īsti negribas adīt, bet kaut ko ķimerēt, top šādi eņģelīši.
Daži eņģelīši kopā ar zvaniņiem, jau ir atraduši vietu pie logaInterneta plašumos atrastā shēma.

Pirmais reglāns

Mans pirmais reglāns no augšas. Esmu iemīlējusies šajā adīšanas paņēmienā. Nesaprotu, kāpēc kaut ko tik vienkāršu, nemāca skolā. Kaut vai leļļu izmērā. Bet nē, vajag tīnim dzīvi sarežģīt ar šūtām piedurknēm. Mana variācija par tēmu: Baby-doll cardigan (ravelry.com)
Adatas: 3.5mm Dzija: Løve LUNA, 50% bambuss 50% kokvilna (iepirkta iekš Super Action pa lēto) 9 x 50gr Nedaudz pietrūka, tāpēc piemeklēju BBB Casba, 100% kokvilna, 1 x 50 gr Pogas: 9 gab.
Tik daudz pogas sen nebiju šuvusi! Izrādās manis interesējošās un izvēlētās pogas skaitās BĒRNU. Hi, hi!

P.S Izklaidējos ar foto aparāta tālvadības pulti. Pati sevi safočēju, jo kaut kā nesanāca vienoties ar Lieni par abām pieņemamu laiku.

Adventes vainags / Advent wreath

Uzadīju adventes vainagu savas Princeses bērndārza grupiņai. Eh, man jau patīk tie plikie minimālistu vainagi! Bet "publika" tomēr specifiska un pieprasa rotājumus.
Tad nu uzzīmēju tādu kā rotāšanas karti, sapirku visus rotāšanas knibulīšus un ieliku to visu grupiņas adventes kalendārā, kā rūķu sarūpētu uzdevumu.
Ja godīgi, tad esmu mazliet vīlusies! Iekšēji cerēju, ka mazie mākslinieki veiks nelielas korekcijas manā iecerē. Bet kā var redzēt zemāk, visas norādes ir 100% izpildītas, kā kartē iezīmēts.

P.S Un vislielākais prieks par mirdzumu Princeses acīs. Gandrīz katru rītu viņa pārējiem atgādina, ka viņas mamma to taisīja un atnesa.