Pāriet uz galveno saturu

Cepure bēbītim / Baby hat

Līdz šim apzināti vairījos no bēbīšu cepuru adīšanas. Viņiem galviņas tik mazas un trauslas. Bet nu pēc šādas morālas apstrādāšanas Skypā, nekas cits neatlika, kā piekrist.
 ...
Lienux: čau... Mēs ar Klāviņu gribam veikt pasūtījumu pie Tevis, varam?
Kikii: ko tieši Klāviņš vēlas
Lienux: Klāviņam būs tulīt par mazu cepure āra
Lienux: varētu ko tādu kā šī ...bet varbūt visu tajā sviķelī, lai vieglāk uzvilkt un ilgāk der un piestiepjas pie galviņas...
Lienux: tev iespēja uztaisīt super bēbju cepuri, tādas vēl tavā blogā nav..
Lienux: varētu strīpainu.... horizontāli strīpas
Kikii: ehh es parasti visus šuju nost, kas grib bēbju cepures
Lienux: pat neiedomājies mani atšūt :D
Lienux: pareizāk sakot Klāviņu
Lienux: es domāju, ka pat vari pēc šī paša parauga, ko tev sūtīju, bet varbūt visu tajā valnīšveidīgajā, jo tā būs krietni vieglāk uzvelkama un labāk piegulēs galviņai
Kikii: bet tu taču atceries, kā man gāja ar tavu bereti, kuru arī mēģināju atšūt
Lienux: nu jā, bet Tev taču cepures labi sanāk... šī jau nav berete
Lienux: parasta cepure

...

Šī emuāra populārākās ziņas

Ziemassvētku rotājumi / Christmas Decorations

Brīžos, kad īsti negribas adīt, bet kaut ko ķimerēt, top šādi eņģelīši.
Daži eņģelīši kopā ar zvaniņiem, jau ir atraduši vietu pie logaInterneta plašumos atrastā shēma.

Pirmais reglāns

Mans pirmais reglāns no augšas. Esmu iemīlējusies šajā adīšanas paņēmienā. Nesaprotu, kāpēc kaut ko tik vienkāršu, nemāca skolā. Kaut vai leļļu izmērā. Bet nē, vajag tīnim dzīvi sarežģīt ar šūtām piedurknēm. Mana variācija par tēmu: Baby-doll cardigan (ravelry.com)
Adatas: 3.5mm Dzija: Løve LUNA, 50% bambuss 50% kokvilna (iepirkta iekš Super Action pa lēto) 9 x 50gr Nedaudz pietrūka, tāpēc piemeklēju BBB Casba, 100% kokvilna, 1 x 50 gr Pogas: 9 gab.
Tik daudz pogas sen nebiju šuvusi! Izrādās manis interesējošās un izvēlētās pogas skaitās BĒRNU. Hi, hi!

P.S Izklaidējos ar foto aparāta tālvadības pulti. Pati sevi safočēju, jo kaut kā nesanāca vienoties ar Lieni par abām pieņemamu laiku.

Adventes vainags / Advent wreath

Uzadīju adventes vainagu savas Princeses bērndārza grupiņai. Eh, man jau patīk tie plikie minimālistu vainagi! Bet "publika" tomēr specifiska un pieprasa rotājumus.
Tad nu uzzīmēju tādu kā rotāšanas karti, sapirku visus rotāšanas knibulīšus un ieliku to visu grupiņas adventes kalendārā, kā rūķu sarūpētu uzdevumu.
Ja godīgi, tad esmu mazliet vīlusies! Iekšēji cerēju, ka mazie mākslinieki veiks nelielas korekcijas manā iecerē. Bet kā var redzēt zemāk, visas norādes ir 100% izpildītas, kā kartē iezīmēts.

P.S Un vislielākais prieks par mirdzumu Princeses acīs. Gandrīz katru rītu viņa pārējiem atgādina, ka viņas mamma to taisīja un atnesa.