Pāriet uz galveno saturu

Prieks / Joy

Pirmdien saņēmu negaidītu zvanu no veikala Kanclers. Es esot vinnējusi loterijā šī gada simbolu - Zaķīti. Pat biju aizmirsusi, kad tādā loterijā piedalos. Kanclers pēc būtības ir kacelejas preču veikals ar plašu hobijlietu sortimentu. Kā arī principā ir vienīgais veikals, kur Jelgavā tirgo dziju ar kaut cik man pieņemamu izvēles iespēju.
Otru lietu, M.Slavas grāmatu "Latviešu rakstainie cimdi" sagādāju pati. Izrādās nav nemaz tik vienkārši nopirkt ~ 20 gadus atpakaļ izdotu grāmatu. Pēc šīs grāmatas radās vēlme pirms kāda mēneša, kad "sacepos" par vienas amerikānietes bloga ierakstu. Kur latvju raksts saulīte, tiek piespēlēts kaimiņu lielvalstij Krievijai. Man gan mēģināja oponēt Jūlija šajā jautājumā, jo Krievijas senās zīmes esot ļoti līdzīgas mūsējām. Kā arī Jūlija atsūtīja kaudzīti ar linkiem, bet vienalga viņai nesanāca mani pārliecināt!


Starp citu šodien (6.janvāris) ir pēdējā balsošanas diena, kad vari man izlīdzēt un NOBALSOT par manu modīgo EGLĪTI. Pašlaik esmu 6. vietā. Cerība mirst pēdējā! :)

Šī emuāra populārākās ziņas

Ziemassvētku rotājumi / Christmas Decorations

Brīžos, kad īsti negribas adīt, bet kaut ko ķimerēt, top šādi eņģelīši.
Daži eņģelīši kopā ar zvaniņiem, jau ir atraduši vietu pie logaInterneta plašumos atrastā shēma.

Pirmais reglāns

Mans pirmais reglāns no augšas. Esmu iemīlējusies šajā adīšanas paņēmienā. Nesaprotu, kāpēc kaut ko tik vienkāršu, nemāca skolā. Kaut vai leļļu izmērā. Bet nē, vajag tīnim dzīvi sarežģīt ar šūtām piedurknēm. Mana variācija par tēmu: Baby-doll cardigan (ravelry.com)
Adatas: 3.5mm Dzija: Løve LUNA, 50% bambuss 50% kokvilna (iepirkta iekš Super Action pa lēto) 9 x 50gr Nedaudz pietrūka, tāpēc piemeklēju BBB Casba, 100% kokvilna, 1 x 50 gr Pogas: 9 gab.
Tik daudz pogas sen nebiju šuvusi! Izrādās manis interesējošās un izvēlētās pogas skaitās BĒRNU. Hi, hi!

P.S Izklaidējos ar foto aparāta tālvadības pulti. Pati sevi safočēju, jo kaut kā nesanāca vienoties ar Lieni par abām pieņemamu laiku.

Adventes vainags / Advent wreath

Uzadīju adventes vainagu savas Princeses bērndārza grupiņai. Eh, man jau patīk tie plikie minimālistu vainagi! Bet "publika" tomēr specifiska un pieprasa rotājumus.
Tad nu uzzīmēju tādu kā rotāšanas karti, sapirku visus rotāšanas knibulīšus un ieliku to visu grupiņas adventes kalendārā, kā rūķu sarūpētu uzdevumu.
Ja godīgi, tad esmu mazliet vīlusies! Iekšēji cerēju, ka mazie mākslinieki veiks nelielas korekcijas manā iecerē. Bet kā var redzēt zemāk, visas norādes ir 100% izpildītas, kā kartē iezīmēts.

P.S Un vislielākais prieks par mirdzumu Princeses acīs. Gandrīz katru rītu viņa pārējiem atgādina, ka viņas mamma to taisīja un atnesa.