Pāriet uz galveno saturu

Dūraiņi ar kapucīti / "Glittens" convertible mittens

Šie cimdiņi tikai manai priekšniecei. Viņa arī pati šad un tad mēdz šo un to uzadīt. Bet kā viņa pati saka: "Ar maniem adīšanas tempiem labi ja uz Jāņiem. Bet cimdus gribas jau tagad."

Dzija: Midara "Master" (35% vilna, 30% alpakas vilna, 35% akrils)
Adatas: 2.5mm (zeķu)

Atbilde uz Zanes komentāru:
Vai ir kaut kāda iespēja iegūt šo brīnumaini debešķīgo darinājumu - "Twilight" cimdu parauga izskaidrojumu latviešu valodā?

Visu, kas un kā precīzi neaprakstīšu, bet došu nelielu pavedienu, pīnes tehnisko rakstu.

Shēma ir divās krāsās uzzīmēta, jo tieši tāds ir sadalījums uz adatām, man adot. Šī pīne veidojas no divām kopā saliktām pīnēm.  Pārējo daļu var adīt vienkārši labiski vai, piemēram, 2x2 sviķelī.Šī emuāra populārākās ziņas

Ziemassvētku rotājumi / Christmas Decorations

Brīžos, kad īsti negribas adīt, bet kaut ko ķimerēt, top šādi eņģelīši.
Daži eņģelīši kopā ar zvaniņiem, jau ir atraduši vietu pie logaInterneta plašumos atrastā shēma.

Pirmais reglāns

Mans pirmais reglāns no augšas. Esmu iemīlējusies šajā adīšanas paņēmienā. Nesaprotu, kāpēc kaut ko tik vienkāršu, nemāca skolā. Kaut vai leļļu izmērā. Bet nē, vajag tīnim dzīvi sarežģīt ar šūtām piedurknēm. Mana variācija par tēmu: Baby-doll cardigan (ravelry.com)
Adatas: 3.5mm Dzija: Løve LUNA, 50% bambuss 50% kokvilna (iepirkta iekš Super Action pa lēto) 9 x 50gr Nedaudz pietrūka, tāpēc piemeklēju BBB Casba, 100% kokvilna, 1 x 50 gr Pogas: 9 gab.
Tik daudz pogas sen nebiju šuvusi! Izrādās manis interesējošās un izvēlētās pogas skaitās BĒRNU. Hi, hi!

P.S Izklaidējos ar foto aparāta tālvadības pulti. Pati sevi safočēju, jo kaut kā nesanāca vienoties ar Lieni par abām pieņemamu laiku.

Adventes vainags / Advent wreath

Uzadīju adventes vainagu savas Princeses bērndārza grupiņai. Eh, man jau patīk tie plikie minimālistu vainagi! Bet "publika" tomēr specifiska un pieprasa rotājumus.
Tad nu uzzīmēju tādu kā rotāšanas karti, sapirku visus rotāšanas knibulīšus un ieliku to visu grupiņas adventes kalendārā, kā rūķu sarūpētu uzdevumu.
Ja godīgi, tad esmu mazliet vīlusies! Iekšēji cerēju, ka mazie mākslinieki veiks nelielas korekcijas manā iecerē. Bet kā var redzēt zemāk, visas norādes ir 100% izpildītas, kā kartē iezīmēts.

P.S Un vislielākais prieks par mirdzumu Princeses acīs. Gandrīz katru rītu viņa pārējiem atgādina, ka viņas mamma to taisīja un atnesa.