Pāriet uz galveno saturu

Cietais rieksts

Savulaik matemātikā bija tādi "cietā rieksta" uzdevumi, uzdevumi ar āķīti. Man patika bērnībā tādus risināt. Tagad "cietais rieksts" man ir mēģināt pēc bildes atkost kādu adījuma rakstu. Mēģinu uzzīmēt tehnisko rakstu šai šallei. Palicis vēl tikai to āķīti pārkost.
Kā lai atsaku pazīstam puisim, kuram šī ir sapņu šalle! Ņemot vērā, kad šo šalli var iegādāties par nieka 90£.
Ja kādam ir interese, tad TE var iegādāties orģinālu.


Komentāri

 1. Ja, Kikii, man arī šī ir aktuāla tēma, gaidam shēmu! :)

  AtbildētDzēst
 2. Mja, izpīpēt precīzu rakstu pēc bildes ir visai grūti, bet varētu būt kaut kas uz pīņu pusi. Tomēr bildē redzamais puisis izskatās dziļi nelaimīgs, ceru, ka tam par iemeslu nav šī šalle par 90£.

  AtbildētDzēst
 3. Diezvai sanāks identisks raksts. Bet kaut kas ļoti līdzīgs noteikti.

  AtbildētDzēst
 4. gribēju jau rakstīt, ka bilde pārak mazai, lai atkostu to riekstu, bet apskatījos linku un tur tuvplana jau kaut ko var sākt saprast. Bet tapat tās pīnes tādas jokainas

  AtbildētDzēst

Ierakstīt komentāru

Šī emuāra populārākās ziņas

Bumbuļjaka / Bubblecardigan

Pēc diezgan ilga neadīšanas perioda tapa beidzot kaut kas sev. Saskatījos Instagram un Pinterest pūkaino oversize adījumu bildes. Un šī bumbuļjaka tik ļoti uzrunāja, ka izkratīju vecos kāmju krājumus un ķēros pie darba. Tas adīšanas bads bija tik liels iestājie, ka pat ar paraudziņiem paspēlējos. Gandrīz uzadītu mugurpusi izārdīju, jo kaut kas man nepatika. Iedvesmai daži mani atradumi Pinterest:

Pirmais reglāns

Mans pirmais reglāns no augšas. Esmu iemīlējusies šajā adīšanas paņēmienā. Nesaprotu, kāpēc kaut ko tik vienkāršu, nemāca skolā. Kaut vai leļļu izmērā. Bet nē, vajag tīnim dzīvi sarežģīt ar šūtām piedurknēm. Mana variācija par tēmu: Baby-doll cardigan (ravelry.com) Adatas: 3.5mm Dz ija: Løve LUNA, 50% bambuss 50% kokvilna (iepirkta iekš Super Action pa lēto) 9 x 50gr Nedaudz pietrūka, tāpēc piemeklēju BBB Casba, 100% kokvilna, 1 x 50 gr Pogas: 9 gab. Tik daudz pogas sen nebiju šuvusi! Izrādās manis interesējošās un izvēlētās pogas skaitās BĒRNU. Hi, hi! P.S Izklaidējos ar foto aparāta tālvadības pulti. Pati sevi safočēju, jo kaut kā nesanāca vienoties ar Lieni par abām pieņemamu laiku.

#cukurvate

Esmu gandrīz pabeigusi mohēras džemperi. Tik vieglu un gaisīgu kā ... cukurvate. Dzija Drops Kid Silk (75% mohēra, 25% zīds). Viss ir uzadīts, tikai jāsašuj. Kamēr es briestu sašūšanai, tikmēr ir uzadījušās ceļzeķes meitai, zeķes vīrmātei. Un vēl salaboju vienas nonēsātas vīra zeķes - pāradīju pēdas daļu. Un tad es Instagrammā ieraudzīju ŠO mohēras jaciņu. Iemīlējos   💗 . Šķiet ka mans gandrīz gatavais cukurvates džempris tiks izārdīts. Jo šī jaciņa nav jāšuj, tā ir adīta no augšas uz leju. https://www.instagram.com/plummum/ Un mini versija ar nelielu aizdares modifikāciju jau procesā. Nu tik rozā! Mana mazā 👸, kad ieraudzīja šo elektro rozā dziju manos krājumos noteica: “man no šī zeķes, svārkus, džemperi, jaku, kleitu un vēl viss kaut ko”.