Pāriet uz galveno saturu

Opart bērnu sedziņa II / Opart baby blanket II

P.S. Liene tu šito ierakstu šķir garām! :)

Dāvana Lienes bebītim uz raudzībām.
Kaut kad vasarā biju uzmetusi krāsu shēmu opart stila sedziņai. Nācās pievienot vēl oranžo toni, jo sarkanais bija tikai viena ficīte pieejama. Samācīja man krāsu kursos, kad lai vīrieši būtu stipri (vīrišķīgi, nevis lupatas un memmes dēliņi) vajag viņus bērnībā tērpt sarkanos apģērbos, nevis gaiši zilos (skaitās meiteņu krāsa). Tāpēc esmu diezgan spēcīgi uz to sarkano ieciklējusies. :)

Izmantotā dzija: ~600g. Pehorka "Kasemirovaja" (50% merino vilna, 50% kašmirs mākslīgais izrādās)
Adatas: 3.5mm

 • ik pa ~2cm piesprausts pie matrača uz nostiepšanu
 • kreisā puse uz augšu


Komentāri

 1. ļoti interesanta sedziņa - nekad tādu vēl nebiju redzējusi. Tā arī nepielec, kā tādu var dabūt gatavu (saprotu tik, ka veidojas no vidus)... vai arī nepareizi saprotu?

  AtbildētDzēst
 2. hello Kikii.How are you...

  AtbildētDzēst
 3. Inese, šeit ( http://kikiihobiji.blogspot.com/2010/05/opart-stila-sedzina.html ) tu vari redzēt pašu adīšanas sākumu, kā arī ir links uz aprakstu. Kā arī musturs.lv forumā ir tulkojums atrodams.

  AtbildētDzēst
 4. Jā, šis ir vienreizējs darbs, esmu nokopējusi gan angliski, gan latviski aprakstu, bet tāpat bail kam tādam ķerties klāt... Kiki, ļoti skaiti! :)

  AtbildētDzēst
 5. Aija, man adījās ļoti ātri un nekā sarežģīta tur nav. Vienīgā ķēpa ir ar to darba nostiepšanu. Tas process gan man pie sirds nemaz neiet.

  AtbildētDzēst
 6. paldies, Kikii :)
  visu izpētīju (izrādās, ka anglisko versiju jau to pašu arī biju atradusi, tagad vien atliek musturā latvisko sameklēt, vai arī mēģināt tāpat uz dullo)
  Tā melni baltā sedziņa ļoti skaista :), bet šī krāsu dēļ izskatās pavisam savādāk...

  AtbildētDzēst
 7. Skaista! Un krāsas atbilstošas rudenī dzimušam bebītim! :)

  AtbildētDzēst
 8. Es jau laicīgi sagatavoju dāvaniņu. Bēbītis vēl kādu laiciņu (līdz decembra vidum) pa mammas punci dzīvosies! :)

  AtbildētDzēst
 9. Nevarēju pasķirt garām :)) Ir ļoti smuki :* tagad tikai jāsagaida bēbis un raudzības...

  AtbildētDzēst
 10. interesanta, oriģināla un ļoti skaista sedziņa :)

  AtbildētDzēst

Ierakstīt komentāru

Šī emuāra populārākās ziņas

Bumbuļjaka / Bubblecardigan

Pēc diezgan ilga neadīšanas perioda tapa beidzot kaut kas sev. Saskatījos Instagram un Pinterest pūkaino oversize adījumu bildes. Un šī bumbuļjaka tik ļoti uzrunāja, ka izkratīju vecos kāmju krājumus un ķēros pie darba. Tas adīšanas bads bija tik liels iestājie, ka pat ar paraudziņiem paspēlējos. Gandrīz uzadītu mugurpusi izārdīju, jo kaut kas man nepatika. Iedvesmai daži mani atradumi Pinterest:

Maskas dārziņam / Masks for kindergarten

Mārtiņdienas maska. Maskas izvēlē jāievēro latviešu tradīcijas. Interneta plašumos pārbaudīju savas zināšanas. Tātad drīkst būt meža zvēri un mājas zvēri. Paliku pie pelītes maskas - meitiņas garderobē ir pelēka kleita ar pelītes bildīti. Tai piešuvu uztamborētu asti. Un uztamborēju cepuri ar austiņām. Īstenībā būtu pilnībā pieticis ja es vienkārši austiņas piestiprinātu matu stīpiņai. Ar acu zīmuli uzzīmēju deguntiņu un ūsiņas un mana Pelīte gatava Mārtiņdienas pasākumam. Dažas dienas vēlāk audzinātājas paziņoja, ka Ziemassvētku ludziņā mana meitiņa būšot vāvere. Un sarakstā ieraugu, ka ir arī pelīšu lomas. Godīgi, es biju ļoti dusmīga! Ir man arī citas lietas ko brīvajos brīžos darīt. Viņas tak varēja jau uz Mārtiņdienas pasākumu sadalīt lomas. Un tad es ieraugu vēl vienu, manuprāt, aplamību Sniegpārsliņas! Nu kā tad tā? Šajā princešu un pucēšanās vecumā, dažas ir Sniegpārsliņas un pārējās zvēri. Manuprāt, ja zvēri, tad visi un ja pārsliņas, tad visas. Gribēju nopirkt vāver

Pirmais reglāns

Mans pirmais reglāns no augšas. Esmu iemīlējusies šajā adīšanas paņēmienā. Nesaprotu, kāpēc kaut ko tik vienkāršu, nemāca skolā. Kaut vai leļļu izmērā. Bet nē, vajag tīnim dzīvi sarežģīt ar šūtām piedurknēm. Mana variācija par tēmu: Baby-doll cardigan (ravelry.com) Adatas: 3.5mm Dz ija: Løve LUNA, 50% bambuss 50% kokvilna (iepirkta iekš Super Action pa lēto) 9 x 50gr Nedaudz pietrūka, tāpēc piemeklēju BBB Casba, 100% kokvilna, 1 x 50 gr Pogas: 9 gab. Tik daudz pogas sen nebiju šuvusi! Izrādās manis interesējošās un izvēlētās pogas skaitās BĒRNU. Hi, hi! P.S Izklaidējos ar foto aparāta tālvadības pulti. Pati sevi safočēju, jo kaut kā nesanāca vienoties ar Lieni par abām pieņemamu laiku.