Pāriet uz galveno saturu

Zilā jaka

Mana debesu zilā jaka tuvojas finišam. Bet kaut kas īsti man neiet pie sirds. • Manuprāt pie vainas būs šis džemperis/tunika. Sanāca redzēt dzīvē un iemīlējos. Sasodīts. Laikam ārdīšu jaku ārā un mēģināšu uzcakināt šo. Džempera autores blogs šeit. Bilde no autores ravelry.com profila.

Komentāri

 1. Nekādā gadījumā neārdi ārā jaku. Jaka izskatās, ka būs baigi labā. Nekādas jaunas mīlestības, nekādi kreisie soļi, kamēr iesāktais nav pabeigts - es sevi šitā vienmēr audzinu. :)

  AtbildētDzēst
 2. Ehh, dabūju brāzienu, tad jau būs jāturpina. Un džemperim jāiepērk jauna dzija.

  AtbildētDzēst
 3. Neārdi gan. Tā tak'š jau gandrīz gatava! Bet Baibas džempera klonam nopirksi citu dziju. Kā reiz 18.09. atnāc uz Musturtusu Jelgavas "Kanclerā"(Pasta 51)uz 10:00 :))

  BIG

  AtbildētDzēst
 4. Labprāt jums pievienotos, bet man jāstrādā. Ja nu vienīgi jūs savu pasēdēšanas vietu esat ar mieru uz datorsalonu nomainīt, kurā es strādāju :)

  AtbildētDzēst

Ierakstīt komentāru

Šī emuāra populārākās ziņas

Knipelēšana - mežģīņu darināšana / Bobbin lace making

Kā pēc šāda klipa noskatīšanās tas var likties vienkārši? Marija Konova (starptautiskās klases meistare) Dzimusi 1942.gadā Jelgavā. Knipelēšanu apguvusi pašmācības ceļā un mācību kursus vada jau no pagājušā gadsimta 80.gadu beigām. Sākot no 1997.gada piedalījusies izstādēs Lietuvā, Igaunijā, Somijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Vācijā, Polijā, Čehijā, Krievijā. No 2000.gada strādā par pasniedzēju Maskavas Tekstilinstitūta Mēžģīņu katedrā. Augstāko amata prasmes novērtējumu Marija Konova saņēmusi ar ievēlēšanu Pasaules Knipelētāju organizācijas Valdē. (Avots: http://www.palsmane.lv) Daži meistares darbi Knipelēšanas apgūšana ir bijis viņas sapnis no 10 gadu vecuma. Sapņi ir tāpēc, lai tie piepildītos! Ar šo sievieti nejauši iepazinos savā darbā. Šonedēļ biju pie viņas uz nodarbību, lai gūtu priekšstatu dzīvē, kad tas nav tik sarežģīti kā izskatās. Marija man abās tikšanās reizēs mēģināja iestāstīt, kad knipelēšana esot visvieglākais rokdarbu veids. Neticēju, kamēr nepamēģināju. Ta

Opart bērnu sedziņa II / Opart baby blanket II

P.S. Liene tu šito ierakstu šķir garām! :) Dāvana Lienes bebītim uz raudzībām. Kaut kad vasarā biju uzmetusi krāsu shēmu opart stila sedziņai. Nācās pievienot vēl oranžo toni, jo sarkanais bija tikai viena ficīte pieejama. Samācīja man krāsu kursos, kad lai vīrieši būtu stipri (vīrišķīgi, nevis lupatas un memmes dēliņi) vajag viņus bērnībā tērpt sarkanos apģērbos, nevis gaiši zilos (skaitās meiteņu krāsa). Tāpēc esmu diezgan spēcīgi uz to sarkano ieciklējusies. :) Izmantotā dzija: ~600g. Pehorka "Kasemirovaja" (50% merino vilna, 50% kašmirs mākslīgais izrādās ) Adatas: 3.5mm ik pa ~2cm piesprausts pie matrača uz nostiepšanu kreisā puse uz augšu

Bumbuļjaka / Bubblecardigan

Pēc diezgan ilga neadīšanas perioda tapa beidzot kaut kas sev. Saskatījos Instagram un Pinterest pūkaino oversize adījumu bildes. Un šī bumbuļjaka tik ļoti uzrunāja, ka izkratīju vecos kāmju krājumus un ķēros pie darba. Tas adīšanas bads bija tik liels iestājie, ka pat ar paraudziņiem paspēlējos. Gandrīz uzadītu mugurpusi izārdīju, jo kaut kas man nepatika. Iedvesmai daži mani atradumi Pinterest: