Pāriet uz galveno saturu

Stitch marker / Valdziņa grāmatzīme

Vai mans latviskotais variants - valdziņa grāmatzīme. Pirmo reizi ieraugot kādā ārzemju blogā adījumu nomarķētu ar šiem knibuļiem nodomāju, kas par nīkuli. Kā arī esmu pamanījusi, kad daudzi apraksti, kuri ir angļu mēlē sākas: "Jums vajadzēs x valdziņa grāmatzīmes, adtas nr x, utt." Es pati kaut kā līdz šim nebiju izjutusi vajadzību pēc grāmatzīmēm adījumos. Man patīk sev visu mazliet sarežģīt un 7x pārskaitīt :) Bet atklājot reglānu no augšas, sāku izjust vajadzību. Kaut kā līdz šim man nav sanācis dziju veikalos ieraudzīt, bet iespējams neesmu pārāk cītīgi skatījusies.
Tātad mana variācija par šo tēmu ir papīra saspraudes. Ļoti ekonomisks variants. Pirku dārgākās saspraudes, jo gribēju krāsainas. :) 100gab. - 0.35Ls. Turklāt speciālie iekš ebay 100gab. + piegāde ~3Ls. Vēl esmu izmēģinājusi tādu lietu kā:
  • aizskaru āķus (bildē tie baltie), bet šie man likās pa masīvu,
  • apaļus auskarus, kuriem vairs nav pilns komplekts (pārāk mazs krājums manā īpašumā)
  • drošības saspraudes, pāris reizes atsprādzējās vaļā un es sadūros
  • no diega izveidota cilpiņa, nelikās pārāk ērta
Te būs jautrībai video pamācība kā pareizi lietot valdziņu grāmatzīmes! :)Šī emuāra populārākās ziņas

Pirmais reglāns

Mans pirmais reglāns no augšas. Esmu iemīlējusies šajā adīšanas paņēmienā. Nesaprotu, kāpēc kaut ko tik vienkāršu, nemāca skolā. Kaut vai leļļu izmērā. Bet nē, vajag tīnim dzīvi sarežģīt ar šūtām piedurknēm. Mana variācija par tēmu: Baby-doll cardigan (ravelry.com)
Adatas: 3.5mm Dzija: Løve LUNA, 50% bambuss 50% kokvilna (iepirkta iekš Super Action pa lēto) 9 x 50gr Nedaudz pietrūka, tāpēc piemeklēju BBB Casba, 100% kokvilna, 1 x 50 gr Pogas: 9 gab.
Tik daudz pogas sen nebiju šuvusi! Izrādās manis interesējošās un izvēlētās pogas skaitās BĒRNU. Hi, hi!

P.S Izklaidējos ar foto aparāta tālvadības pulti. Pati sevi safočēju, jo kaut kā nesanāca vienoties ar Lieni par abām pieņemamu laiku.

Ziemassvētku rotājumi / Christmas Decorations

Brīžos, kad īsti negribas adīt, bet kaut ko ķimerēt, top šādi eņģelīši.
Daži eņģelīši kopā ar zvaniņiem, jau ir atraduši vietu pie logaInterneta plašumos atrastā shēma.

Lellīte / Doll

Un atkal kārtējais mājas darbs vecākiem dārziņā. Man nav nekas pret mājas darbiem un man patīk rokdarbi. Bet šis uzdevums, manuprāt, bija jau par traku.

Visiem vecākiem pagājušo nedēļu izdalīja lellīšu šablonus. Termiņš līdz janvāra beigām, bet ar zemtekstu, jo ātrāk, jo labāk...

Parādīja šādu vēlamā galarezultāta paraugu (sarkanajā kombinzonā). Esot jādabū kas līdzīgs gatavs. Šomēnes mācību tēma esot Apģerbi. Bērnam būs jāpastāsta, kas lellītei mugurā. Un kur nu bez vecāku darbu izstādes beigās. Pff...

Vienu brīdi jau pavīdēja domai šai meitiņas H & M lellītei nogriezt ražotāja birku un gatavs.

Iepirkusi audumus ķēros pie darba. Sākotnēji bija doma visu lellīti sašūt no iekšpuses un tad izvērt. Labi ka pie sašūtās galvas izdomāju pamēģināt. Ja gandrīz visu būtu sašuvusi, neizdotos. Tālāk bildes ar darba procesā piefiksēto un galarezultātu.