Pāriet uz galveno saturu

Pupu spilvens

Jau sen gribēju šo spilvenu uztamborēt. Beidzot bija labs iemesls. Es esmu tik ļoti gandarīta ar savu veikumu, kad pat aiznesu darba kolēģiem (kolektīvā pārsvarā vīrieši) ievērtēt! :)

Dāvana, labam draugam, Sergejam dzimšanas dienā. Spilvena idejas autore Martha Clem. Spilvena aprakstu var atrast ierakstot Googles meklētāja "Boobie Pillow Pattern". Tiesa gan, apraksts būs angļu valodā. Man gan nācās mazliet improvizēt, veikt nelielu aranžējumu. Jo orģinālais izmērs krūtīm bija samērā pamazs. Piecas reizes kausiņus nācās ārdīt ārā! Jo mans "bargais" kritiķis neakceptēja formu. Sestajā piegājienā man beidzot izdevās!

Dzija:
DMC Splendida2, 100% kokvilna (6 x 50gr)
Patons Washed Haze, 50% kokvilna, 50% akrils (2 x 50gr)
Tamboradata: 3 mm
Pildījums: sintapons 150 cm x 100 cm
Spilvena izmērs: 30 cm x 40 cm
Apraksts lejuplādējams šeit.

  • iesaku sākt ar kausiņu tamborēšanu

  • tad spilvena pamatu

  • piešujam kausiņus pie pamata, satamborējam pamata malas

Šī emuāra populārākās ziņas

Ziemassvētku rotājumi / Christmas Decorations

Brīžos, kad īsti negribas adīt, bet kaut ko ķimerēt, top šādi eņģelīši.
Daži eņģelīši kopā ar zvaniņiem, jau ir atraduši vietu pie logaInterneta plašumos atrastā shēma.

Pirmais reglāns

Mans pirmais reglāns no augšas. Esmu iemīlējusies šajā adīšanas paņēmienā. Nesaprotu, kāpēc kaut ko tik vienkāršu, nemāca skolā. Kaut vai leļļu izmērā. Bet nē, vajag tīnim dzīvi sarežģīt ar šūtām piedurknēm. Mana variācija par tēmu: Baby-doll cardigan (ravelry.com)
Adatas: 3.5mm Dzija: Løve LUNA, 50% bambuss 50% kokvilna (iepirkta iekš Super Action pa lēto) 9 x 50gr Nedaudz pietrūka, tāpēc piemeklēju BBB Casba, 100% kokvilna, 1 x 50 gr Pogas: 9 gab.
Tik daudz pogas sen nebiju šuvusi! Izrādās manis interesējošās un izvēlētās pogas skaitās BĒRNU. Hi, hi!

P.S Izklaidējos ar foto aparāta tālvadības pulti. Pati sevi safočēju, jo kaut kā nesanāca vienoties ar Lieni par abām pieņemamu laiku.

Adventes vainags / Advent wreath

Uzadīju adventes vainagu savas Princeses bērndārza grupiņai. Eh, man jau patīk tie plikie minimālistu vainagi! Bet "publika" tomēr specifiska un pieprasa rotājumus.
Tad nu uzzīmēju tādu kā rotāšanas karti, sapirku visus rotāšanas knibulīšus un ieliku to visu grupiņas adventes kalendārā, kā rūķu sarūpētu uzdevumu.
Ja godīgi, tad esmu mazliet vīlusies! Iekšēji cerēju, ka mazie mākslinieki veiks nelielas korekcijas manā iecerē. Bet kā var redzēt zemāk, visas norādes ir 100% izpildītas, kā kartē iezīmēts.

P.S Un vislielākais prieks par mirdzumu Princeses acīs. Gandrīz katru rītu viņa pārējiem atgādina, ka viņas mamma to taisīja un atnesa.