Pāriet uz galveno saturu

Krāsošana

Hmm. Kas notiek, kad blondīne grib pati dziju nokrāsot?
Es tagad zinu :)
Viss bija parāk skaisti, lai būtu taisnība. Dzijas krāsošana veļas mašīnā. Ieliekam krāsu, ieliekam dziju un palaižam veļas mašīnas ciklu. Cītīgi sekoju visām instrukcijām, pat uz 60 grādiem noregulēju. Tikai piemirsu vienu lietu VILNU drikst mazgāt max 40 grādos. Tik ļoti biju aizrāvusies ar instrukcijas ievērošanu. Tad nu lūk, mīļie iznākums:


p.s. varbūt kādam ir vajadzība pēc vilnas drediem? Vai arī ir kāda ideja ko ar to var iesākt?

Komentāri

 1. hmmm, ja tā labi padomā, no šī varētu sanākt kkas ļoti oriģināls :) Piemēram soma, un nevienam tādas nebūs :)

  AtbildētDzēst
 2. šaušas!!! Varu iedomāties tavu pārsteigumu mazgāšanas beigās.
  Vari tiešām kaut kādus tad vilnas nieciņus darīt. Te vienā festivālā biju kur filcētus un rokām saveltus vilnas izstrādājumus a la matu gumija pārdeva par lielu naudu :), atliek tikai atrast kas pirktu. Vai griezt un vēl varbūt ar adatu piefilcēt piemēram auskarus, brošas. Hmm.

  AtbildētDzēst
 3. Paldies par idejām! Bet man laikam vislabāk patīk mana drauga (M.K) ideja. Atdot šo materiālu bērnu radošajai darbnīcai. Bērniem varētu sanākt vislabāk un radošāk.

  AtbildētDzēst

Ierakstīt komentāru

Šī emuāra populārākās ziņas

Bumbuļjaka / Bubblecardigan

Pēc diezgan ilga neadīšanas perioda tapa beidzot kaut kas sev. Saskatījos Instagram un Pinterest pūkaino oversize adījumu bildes. Un šī bumbuļjaka tik ļoti uzrunāja, ka izkratīju vecos kāmju krājumus un ķēros pie darba. Tas adīšanas bads bija tik liels iestājie, ka pat ar paraudziņiem paspēlējos. Gandrīz uzadītu mugurpusi izārdīju, jo kaut kas man nepatika. Iedvesmai daži mani atradumi Pinterest:

Pirmais reglāns

Mans pirmais reglāns no augšas. Esmu iemīlējusies šajā adīšanas paņēmienā. Nesaprotu, kāpēc kaut ko tik vienkāršu, nemāca skolā. Kaut vai leļļu izmērā. Bet nē, vajag tīnim dzīvi sarežģīt ar šūtām piedurknēm. Mana variācija par tēmu: Baby-doll cardigan (ravelry.com) Adatas: 3.5mm Dz ija: Løve LUNA, 50% bambuss 50% kokvilna (iepirkta iekš Super Action pa lēto) 9 x 50gr Nedaudz pietrūka, tāpēc piemeklēju BBB Casba, 100% kokvilna, 1 x 50 gr Pogas: 9 gab. Tik daudz pogas sen nebiju šuvusi! Izrādās manis interesējošās un izvēlētās pogas skaitās BĒRNU. Hi, hi! P.S Izklaidējos ar foto aparāta tālvadības pulti. Pati sevi safočēju, jo kaut kā nesanāca vienoties ar Lieni par abām pieņemamu laiku.

#cukurvate

Esmu gandrīz pabeigusi mohēras džemperi. Tik vieglu un gaisīgu kā ... cukurvate. Dzija Drops Kid Silk (75% mohēra, 25% zīds). Viss ir uzadīts, tikai jāsašuj. Kamēr es briestu sašūšanai, tikmēr ir uzadījušās ceļzeķes meitai, zeķes vīrmātei. Un vēl salaboju vienas nonēsātas vīra zeķes - pāradīju pēdas daļu. Un tad es Instagrammā ieraudzīju ŠO mohēras jaciņu. Iemīlējos   💗 . Šķiet ka mans gandrīz gatavais cukurvates džempris tiks izārdīts. Jo šī jaciņa nav jāšuj, tā ir adīta no augšas uz leju. https://www.instagram.com/plummum/ Un mini versija ar nelielu aizdares modifikāciju jau procesā. Nu tik rozā! Mana mazā 👸, kad ieraudzīja šo elektro rozā dziju manos krājumos noteica: “man no šī zeķes, svārkus, džemperi, jaku, kleitu un vēl viss kaut ko”.