Pāriet uz galveno saturu

Tunika

Tik ļoti gribēju sev tuniku, jeb kā mans draugs saka kurta (tā Indijā tunikas sauc). Ilgi nevarēju atrast, kas man uzšūs, tad nu ķēros pie darba pati. Mājās bija aizķēries melanžētais dzeltenīgais tambordiegs. Pārējos dabūju piepirkt. Sākotnēji biju iecerējusi viscaur melanžētu, bet tieši šo toni vairs nekur neatradu. Arī pasūtīt nevarēju, jo krāsas kods bija sen jau kā izmests. Tad nu nācās mazliet improvizēt un piemeklēt kaut ko savādāku. Kopā iztērēju vienu to lielo (Maxi, laikam) melanžēto 100g un septiņus YarnArt Violet 50g. Kopā sanāk 450g, tika iztērēti manai tunikai.
P.S. Kad jau mana tamborētā tunika gandrīz bija gatava, tiku arī pie auduma tunikas. Paldies Zandiņai, kas tik operatīvī sašuva.

Šī emuāra populārākās ziņas

Ziemassvētku rotājumi / Christmas Decorations

Brīžos, kad īsti negribas adīt, bet kaut ko ķimerēt, top šādi eņģelīši.
Daži eņģelīši kopā ar zvaniņiem, jau ir atraduši vietu pie logaInterneta plašumos atrastā shēma.

Pirmais reglāns

Mans pirmais reglāns no augšas. Esmu iemīlējusies šajā adīšanas paņēmienā. Nesaprotu, kāpēc kaut ko tik vienkāršu, nemāca skolā. Kaut vai leļļu izmērā. Bet nē, vajag tīnim dzīvi sarežģīt ar šūtām piedurknēm. Mana variācija par tēmu: Baby-doll cardigan (ravelry.com)
Adatas: 3.5mm Dzija: Løve LUNA, 50% bambuss 50% kokvilna (iepirkta iekš Super Action pa lēto) 9 x 50gr Nedaudz pietrūka, tāpēc piemeklēju BBB Casba, 100% kokvilna, 1 x 50 gr Pogas: 9 gab.
Tik daudz pogas sen nebiju šuvusi! Izrādās manis interesējošās un izvēlētās pogas skaitās BĒRNU. Hi, hi!

P.S Izklaidējos ar foto aparāta tālvadības pulti. Pati sevi safočēju, jo kaut kā nesanāca vienoties ar Lieni par abām pieņemamu laiku.

Adventes vainags / Advent wreath

Uzadīju adventes vainagu savas Princeses bērndārza grupiņai. Eh, man jau patīk tie plikie minimālistu vainagi! Bet "publika" tomēr specifiska un pieprasa rotājumus.
Tad nu uzzīmēju tādu kā rotāšanas karti, sapirku visus rotāšanas knibulīšus un ieliku to visu grupiņas adventes kalendārā, kā rūķu sarūpētu uzdevumu.
Ja godīgi, tad esmu mazliet vīlusies! Iekšēji cerēju, ka mazie mākslinieki veiks nelielas korekcijas manā iecerē. Bet kā var redzēt zemāk, visas norādes ir 100% izpildītas, kā kartē iezīmēts.

P.S Un vislielākais prieks par mirdzumu Princeses acīs. Gandrīz katru rītu viņa pārējiem atgādina, ka viņas mamma to taisīja un atnesa.