Pāriet uz galveno saturu

Jaka no Drops

Noskatīju vasaras sākumā sev šo jaciņu iekš Drops Design. Iepatikās. Vienīgi es to adīju no vasarīgākas dzijas - Rowan Damask ( 57% viskoze, 22% lins, 21% akrils). No sākuma bija dzija - pirkta pavisam dīvainā veikalā par pavisam smieklīgu cenu (0.39). Iepirku 14 ficītes. Viena ficīte 50g. Trīs palika pāri.
Jaka adīta pavisam vienkāršā rīsu (pērļu) rakstā. Atšķirībā no orģināla es izdomāju, kad man vajag ar trīs pogām. Vienīgi krādziņš man gan sanāca tāds kā jūrnieku krekliem. Nu nebija tas tā plānots. Bet ko darīt ja trešo reizi ir slinkums pāradīt. Un tas tikai tāpēc, kad nespēju iebraukt tajos orģinālajos aprakstos, kur visa info ir viens vienīgs teksts.
Šai jakai testēju, reiz kādā no forumiem lasītu informāciju, piedurkņu adīšanu no augšas. Lai nav jāšuj, ada uzreiz klāt. Super! Tagad tikai tā darīšu. Man tā riebās piedurknes šūt klāt. Ideāls variants!
Šī emuāra populārākās ziņas

Ziemassvētku rotājumi / Christmas Decorations

Brīžos, kad īsti negribas adīt, bet kaut ko ķimerēt, top šādi eņģelīši.
Daži eņģelīši kopā ar zvaniņiem, jau ir atraduši vietu pie logaInterneta plašumos atrastā shēma.

Pirmais reglāns

Mans pirmais reglāns no augšas. Esmu iemīlējusies šajā adīšanas paņēmienā. Nesaprotu, kāpēc kaut ko tik vienkāršu, nemāca skolā. Kaut vai leļļu izmērā. Bet nē, vajag tīnim dzīvi sarežģīt ar šūtām piedurknēm. Mana variācija par tēmu: Baby-doll cardigan (ravelry.com)
Adatas: 3.5mm Dzija: Løve LUNA, 50% bambuss 50% kokvilna (iepirkta iekš Super Action pa lēto) 9 x 50gr Nedaudz pietrūka, tāpēc piemeklēju BBB Casba, 100% kokvilna, 1 x 50 gr Pogas: 9 gab.
Tik daudz pogas sen nebiju šuvusi! Izrādās manis interesējošās un izvēlētās pogas skaitās BĒRNU. Hi, hi!

P.S Izklaidējos ar foto aparāta tālvadības pulti. Pati sevi safočēju, jo kaut kā nesanāca vienoties ar Lieni par abām pieņemamu laiku.

Adventes vainags / Advent wreath

Uzadīju adventes vainagu savas Princeses bērndārza grupiņai. Eh, man jau patīk tie plikie minimālistu vainagi! Bet "publika" tomēr specifiska un pieprasa rotājumus.
Tad nu uzzīmēju tādu kā rotāšanas karti, sapirku visus rotāšanas knibulīšus un ieliku to visu grupiņas adventes kalendārā, kā rūķu sarūpētu uzdevumu.
Ja godīgi, tad esmu mazliet vīlusies! Iekšēji cerēju, ka mazie mākslinieki veiks nelielas korekcijas manā iecerē. Bet kā var redzēt zemāk, visas norādes ir 100% izpildītas, kā kartē iezīmēts.

P.S Un vislielākais prieks par mirdzumu Princeses acīs. Gandrīz katru rītu viņa pārējiem atgādina, ka viņas mamma to taisīja un atnesa.