Pāriet uz galveno saturu

Īsta vilnas dzija


Biju nelielā atpūtas braucienā uz Tatriem Polijas teritorijā. Jau pirmajā dienā ar Lieni nonācām pie secinājuma kalni ir forši, bet tikai caur autobusa logu vai no attāluma. Otrajā dienā devāmies iekarot
Zakaponi. Tā nu lēni pastaigājoties pa galveno ielu un ik pa laikam apskatot ielu tirgotāju piedāvājumu, pamanīju sev ko tīkamu - vilnas dziju. Noskaidroju cenu un nespēju atturēt
ies no piedāvājuma. Mājās pārbraucu ar iepirktiem 2kg. Izmaksāja tas man tikai 10 latviešu naudiņas.Būs pašai un būs omei zeķu adīšanai. Starp citu ome ir tas cilvēks, kas man bērnībā iemācīja gan adīt, gan
tamborēt.
Paldies viņai par to.
  • Salīdzināšanai pieliku klāt parasto 100g ficīti. Bet nu bildē tas kalns tik liels nemaz neizskatās
  • Jau tiek adīts paraudziņš. Klāt pievienoju ļoti smalku vilnas pavedienu.

Šī emuāra populārākās ziņas

Ziemassvētku rotājumi / Christmas Decorations

Brīžos, kad īsti negribas adīt, bet kaut ko ķimerēt, top šādi eņģelīši.
Daži eņģelīši kopā ar zvaniņiem, jau ir atraduši vietu pie logaInterneta plašumos atrastā shēma.

Pirmais reglāns

Mans pirmais reglāns no augšas. Esmu iemīlējusies šajā adīšanas paņēmienā. Nesaprotu, kāpēc kaut ko tik vienkāršu, nemāca skolā. Kaut vai leļļu izmērā. Bet nē, vajag tīnim dzīvi sarežģīt ar šūtām piedurknēm. Mana variācija par tēmu: Baby-doll cardigan (ravelry.com)
Adatas: 3.5mm Dzija: Løve LUNA, 50% bambuss 50% kokvilna (iepirkta iekš Super Action pa lēto) 9 x 50gr Nedaudz pietrūka, tāpēc piemeklēju BBB Casba, 100% kokvilna, 1 x 50 gr Pogas: 9 gab.
Tik daudz pogas sen nebiju šuvusi! Izrādās manis interesējošās un izvēlētās pogas skaitās BĒRNU. Hi, hi!

P.S Izklaidējos ar foto aparāta tālvadības pulti. Pati sevi safočēju, jo kaut kā nesanāca vienoties ar Lieni par abām pieņemamu laiku.

Adventes vainags / Advent wreath

Uzadīju adventes vainagu savas Princeses bērndārza grupiņai. Eh, man jau patīk tie plikie minimālistu vainagi! Bet "publika" tomēr specifiska un pieprasa rotājumus.
Tad nu uzzīmēju tādu kā rotāšanas karti, sapirku visus rotāšanas knibulīšus un ieliku to visu grupiņas adventes kalendārā, kā rūķu sarūpētu uzdevumu.
Ja godīgi, tad esmu mazliet vīlusies! Iekšēji cerēju, ka mazie mākslinieki veiks nelielas korekcijas manā iecerē. Bet kā var redzēt zemāk, visas norādes ir 100% izpildītas, kā kartē iezīmēts.

P.S Un vislielākais prieks par mirdzumu Princeses acīs. Gandrīz katru rītu viņa pārējiem atgādina, ka viņas mamma to taisīja un atnesa.