1/06/2011

Prieks / Joy

Pirmdien saņēmu negaidītu zvanu no veikala Kanclers. Es esot vinnējusi loterijā šī gada simbolu - Zaķīti. Pat biju aizmirsusi, kad tādā loterijā piedalos. Kanclers pēc būtības ir kacelejas preču veikals ar plašu hobijlietu sortimentu. Kā arī principā ir vienīgais veikals, kur Jelgavā tirgo dziju ar kaut cik man pieņemamu izvēles iespēju.
Otru lietu, M.Slavas grāmatu "Latviešu rakstainie cimdi" sagādāju pati. Izrādās nav nemaz tik vienkārši nopirkt ~ 20 gadus atpakaļ izdotu grāmatu. Pēc šīs grāmatas radās vēlme pirms kāda mēneša, kad "sacepos" par vienas amerikānietes bloga ierakstu. Kur latvju raksts saulīte, tiek piespēlēts kaimiņu lielvalstij Krievijai. Man gan mēģināja oponēt Jūlija šajā jautājumā, jo Krievijas senās zīmes esot ļoti līdzīgas mūsējām. Kā arī Jūlija atsūtīja kaudzīti ar linkiem, bet vienalga viņai nesanāca mani pārliecināt!


Starp citu šodien (6.janvāris) ir pēdējā balsošanas diena, kad vari man izlīdzēt un NOBALSOT par manu modīgo EGLĪTI. Pašlaik esmu 6. vietā. Cerība mirst pēdējā! :)