Mārtiņdienas maska. Maskas izvēlē jāievēro latviešu tradīcijas. Interneta plašumos pārbaudīju savas zināšanas. Tātad drīkst būt meža zvēri un mājas zvēri. Paliku pie pelītes maskas - meitiņas garderobē ir pelēka kleita ar pelītes bildīti. Tai piešuvu uztamborētu asti. Un uztamborēju cepuri ar austiņām. Īstenībā būtu pilnībā pieticis ja es vienkārši austiņas piestiprinātu matu stīpiņai. Ar acu zīmuli uzzīmēju deguntiņu un ūsiņas un mana Pelīte gatava Mārtiņdienas pasākumam.
Dublis numur divi. Vienkārši uz parastās bikšu gumijas piestiprinātas ausis. Joprojām īsti nepatīk, bet ir nedaudz labāk. Apnika man ņemties un paliku pie šī varianta.
Dažas dienas vēlāk audzinātājas paziņoja, ka Ziemassvētku ludziņā mana meitiņa būšot vāvere. Un sarakstā ieraugu, ka ir arī pelīšu lomas. Godīgi, es biju ļoti dusmīga! Ir man arī citas lietas ko brīvajos brīžos darīt. Viņas tak varēja jau uz Mārtiņdienas pasākumu sadalīt lomas. Un tad es ieraugu vēl vienu, manuprāt, aplamību Sniegpārsliņas! Nu kā tad tā? Šajā princešu un pucēšanās vecumā, dažas ir Sniegpārsliņas un pārējās zvēri. Manuprāt, ja zvēri, tad visi un ja pārsliņas, tad visas. Gribēju nopirkt vāveres masku. Veikalu piedāvājumā briesmīgi oranžas plīša cepures (nu tādas pilnīgi nekādas) un BEZ astes komplektā. Ķēros atkal pie darba. Konceptuāli sapratu, ka taisīšu tikai ausis. Nav ko tur daudz. Un manai meitiņai svarīgi bija vilkt jauno smuko kleitu, kuru pati izvēlējās veikalā.
Pirmais variants uz platas matu stīpiņas piestiprināts veidojums, kas attāli līdzīgs ausij. Nepatika un izmetu.
Pirmais variants, izmetu, jo nepatika |
Dublis numur divi. Vienkārši uz parastās bikšu gumijas piestiprinātas ausis. Joprojām īsti nepatīk, bet ir nedaudz labāk. Apnika man ņemties un paliku pie šī varianta.
Otrais variants, joprojām nepatīk, bet ir citas lietas ko darīt |
Komentāri
Ierakstīt komentāru