Pāriet uz galveno saturu

Kleita manai Princesei / Dress for my Princess

Beidzot ir tapis kaut kas lielāks un nedaudz laikietilpīgāks par mazzeķītēm. Gribās jau pucēt savu Princesi kleitās, bet izrādās tās nav praktiskas. Īpaši nepraktiskas tās ir brīžos, kad jārāpo. Kamēr adīju, tikmēr Princese iemācījās tipināt un tas kuplums jau vairs īsti šķērslis nebūtu. Lai vai kā, manuprāt, šis sarafāns (kleita, gara veste) vienalga vēljoprojām ir praktiskāks. Un noteikti daudz siltāks. Kā nekā adīts ar mīlestību!
Raksts pavisam vienkāršs. Pamatā labiskais ar dažām pīnēm. Lai vieglāk uzvilkt, kleitas mugurpusē ir divas podziņas. Kakla un roku riņķu izgriezumu apdarei izmantoju i-cord. Pie reizes apguvu ko jaunu un ļoti noderīgu.


Šī emuāra populārākās ziņas

Ziemassvētku rotājumi / Christmas Decorations

Brīžos, kad īsti negribas adīt, bet kaut ko ķimerēt, top šādi eņģelīši.
Daži eņģelīši kopā ar zvaniņiem, jau ir atraduši vietu pie logaInterneta plašumos atrastā shēma.

Pirmais reglāns

Mans pirmais reglāns no augšas. Esmu iemīlējusies šajā adīšanas paņēmienā. Nesaprotu, kāpēc kaut ko tik vienkāršu, nemāca skolā. Kaut vai leļļu izmērā. Bet nē, vajag tīnim dzīvi sarežģīt ar šūtām piedurknēm. Mana variācija par tēmu: Baby-doll cardigan (ravelry.com)
Adatas: 3.5mm Dzija: Løve LUNA, 50% bambuss 50% kokvilna (iepirkta iekš Super Action pa lēto) 9 x 50gr Nedaudz pietrūka, tāpēc piemeklēju BBB Casba, 100% kokvilna, 1 x 50 gr Pogas: 9 gab.
Tik daudz pogas sen nebiju šuvusi! Izrādās manis interesējošās un izvēlētās pogas skaitās BĒRNU. Hi, hi!

P.S Izklaidējos ar foto aparāta tālvadības pulti. Pati sevi safočēju, jo kaut kā nesanāca vienoties ar Lieni par abām pieņemamu laiku.

Nerātnie briedīši / Deer socks

Jau sen šie briedīši bija man Whislistā, beidzot realizēju.
Darbā notiek tāds interesants pasākums - Ražas svētku izsole. Kurā esam aicināti nest sevis sarūpētos ēdamos un neēdamos darbus un nedarbus (kā piemēram, marinējumus, ievārījumus, adītas zeķes, sīrupus, pašceptus gardumus, utt.). Tad nu šogad piedalījos ar šādu savu nedarbu!
Mazliet uzlaboju zīmējumu. Cik skatījos, tad oriģinālā abi "mīlnieki" ir ar ragiem. Man tomēr sirdij tuvāka klasika: viņš+viņa. Un cik zinu, tad briežu dāmas ir bez ragiem. Lai var valkāt vienu dienu ar briedīšiem uz āru un otru dienu ar eglītēm uz ārā, sazīmēju spoguļrakstā un atzīmēju adatas.