Pāriet uz galveno saturu

Dāvanas / Gifts

Pirms kāda laiciņa man bija dzimšanas diena. Ja saņemtās dāvanas nebūtu saistītas ar manu hobiju, šo faktu noklusētu. Draugi man uzdāvināja dāvanu karti grāmatnīcā: "Lai nu kurš, bet tu noteikti zināsi ko ar to iesākt!" Viena no grāmatām, ko izvēlējos ir "Tamborēsim zeķes". Kā var pamanīt pēc maniem darbiem, ar tamboriem drīzāk esmu uz jūs un tāpēc šāda izvēle. Protams, internetā esmu sasēņojusi kā tamborēt zeķes, vienas citas grāmatas versiju. Bet ir diezgan daudz lietu, kuru gadījumā es neatbalstu pirātismu. Un grāmatas ir viens no tiem gadījumiem.


Otra dāvana, kas saistīta ar manu hobiju ir rokdarbu plauktiņš - no Kundziņa. Man ir radošais stūrītis, ar tur valdošo māksliniecisko "kārtību". Laikam jau manam Kundziņam apnika šī mana "radošā kārtība" dīvana galā. Tā kā veikalos nevarēju atrast tādu kā gribu un viens labs kolēģis teicās pazīstam galdnieku, uzzīmēju plauktiņu ar vajadzīgajiem izmēriem tīri aiz intereses, lai noskaidrotu cenu. Par roku darbu un no tīra koka, un individuāls pasūtījums, galdnieka nosauktā cena likās ļoti draudzīga.  Protams, bija tāda kā nedrošības sajūta pasūtot. Vai būs pareizais tonis, vai neizskatīsies kā šis, it kā pati būtu sanaglojusi un visādi citādi sīkumi. Ar meistaru klātienē pat netikos, visa komunikācija tikai caur internetu. Esmu ļoti, ļoti apmierināta ar gala rezultātu. Pat tonis ir īstais. Un koka smarža, kas vēl ir nedaudz jūtama. Mmmm... Esmu sajūsmā par šo dāvanu!
Starpcitu, doma par šādu plauktiņu jau sen virmoja manā prātā.

Pēc izmēriem tāds mikro variants
Pēc ietilpības - daudz labāks risinājums par 2 lielo maisiņu sistēmu

Šī emuāra populārākās ziņas

Ziemassvētku rotājumi / Christmas Decorations

Brīžos, kad īsti negribas adīt, bet kaut ko ķimerēt, top šādi eņģelīši.
Daži eņģelīši kopā ar zvaniņiem, jau ir atraduši vietu pie logaInterneta plašumos atrastā shēma.

Pirmais reglāns

Mans pirmais reglāns no augšas. Esmu iemīlējusies šajā adīšanas paņēmienā. Nesaprotu, kāpēc kaut ko tik vienkāršu, nemāca skolā. Kaut vai leļļu izmērā. Bet nē, vajag tīnim dzīvi sarežģīt ar šūtām piedurknēm. Mana variācija par tēmu: Baby-doll cardigan (ravelry.com)
Adatas: 3.5mm Dzija: Løve LUNA, 50% bambuss 50% kokvilna (iepirkta iekš Super Action pa lēto) 9 x 50gr Nedaudz pietrūka, tāpēc piemeklēju BBB Casba, 100% kokvilna, 1 x 50 gr Pogas: 9 gab.
Tik daudz pogas sen nebiju šuvusi! Izrādās manis interesējošās un izvēlētās pogas skaitās BĒRNU. Hi, hi!

P.S Izklaidējos ar foto aparāta tālvadības pulti. Pati sevi safočēju, jo kaut kā nesanāca vienoties ar Lieni par abām pieņemamu laiku.

Adventes vainags / Advent wreath

Uzadīju adventes vainagu savas Princeses bērndārza grupiņai. Eh, man jau patīk tie plikie minimālistu vainagi! Bet "publika" tomēr specifiska un pieprasa rotājumus.
Tad nu uzzīmēju tādu kā rotāšanas karti, sapirku visus rotāšanas knibulīšus un ieliku to visu grupiņas adventes kalendārā, kā rūķu sarūpētu uzdevumu.
Ja godīgi, tad esmu mazliet vīlusies! Iekšēji cerēju, ka mazie mākslinieki veiks nelielas korekcijas manā iecerē. Bet kā var redzēt zemāk, visas norādes ir 100% izpildītas, kā kartē iezīmēts.

P.S Un vislielākais prieks par mirdzumu Princeses acīs. Gandrīz katru rītu viņa pārējiem atgādina, ka viņas mamma to taisīja un atnesa.