Pāriet uz galveno saturu

Opart sedziņa Mārtiņam

Beidzot sedziņa ir gatava. Sarunāju savu darba kolēģi Sintiju iepozēt kopā ar sedziņu, lai var tās izmērus (apmērus) nojaust. Mērījusi neesmu, bet tā uz aci liekas, kad aptuveni 130x130.
Bija arī vilšanās. Pirms adīšanas pārbaudīju vai tumšā dzija nekrāso. Bija viss kārtībā ar paraudziņu. Bet segu izņemot no veļas mašīnas pār manām lūpām izbira daži parupji vārdi. Baltais pārvērties par zilgani pelēcīgu. Vismaz viscaur vienmērīgi!
Orģinālo aprakstu angļu valodā var atrast šeit. Kā arī iekš musturs.lv foruma ir atrodams tulkojums.
P.S. Mārtiņš - mana drauga māsas dēliņš. Un sedziņa būs mūsu dāvana uz raudzībām.Komentāri

 1. Pirmajā mirklī liekas, ka melnās krāsas vietā varētu būt cita...bet, ja padomā, ka sedziņa kalpos tīņa gados kā pleds, tad droši vien cita krāsa varētu nebūt pa prātam. Un ja baltais ir ietonējies zilgans, tad ir arī ok.
  Interesanta gan katrā gadījumā, jāpapēta apraksts.

  AtbildētDzēst
 2. Ak, tā taču ir tumši zila krāsa....

  AtbildētDzēst
 3. Ļoti smuki un stilīgi, šitā man favorītos :)) Ļoti klasiskas krāsas, bet katram savs!

  AtbildētDzēst
 4. Nu dikti jauka sedziņa, tik es nemaz nesaprotu kā tas raksts adāms angļu mēlē, nu jau stundu roku mustura forumu un nevaru atrast tulkojumu, varbūt var kāds ielinkot šeit, būšu ļoti pateicīga :)

  AtbildētDzēst
 5. Aha- hā :) vairs nevajag, nepacietības pārmākta, dabūju gatavu saviem spēkiem, krāsu maiņa uzsākta par 1 rindiņu ātrāk man liekas, bet būtībā jau redzu kā veidojas raksts, tā ka ir jau OK :)
  PS:palīdzēja bildītes, kad darbiņš tikko bija uzsākts :)Paldies :)

  AtbildētDzēst

Ierakstīt komentāru

Šī emuāra populārākās ziņas

Knipelēšana - mežģīņu darināšana / Bobbin lace making

Kā pēc šāda klipa noskatīšanās tas var likties vienkārši? Marija Konova (starptautiskās klases meistare) Dzimusi 1942.gadā Jelgavā. Knipelēšanu apguvusi pašmācības ceļā un mācību kursus vada jau no pagājušā gadsimta 80.gadu beigām. Sākot no 1997.gada piedalījusies izstādēs Lietuvā, Igaunijā, Somijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Vācijā, Polijā, Čehijā, Krievijā. No 2000.gada strādā par pasniedzēju Maskavas Tekstilinstitūta Mēžģīņu katedrā. Augstāko amata prasmes novērtējumu Marija Konova saņēmusi ar ievēlēšanu Pasaules Knipelētāju organizācijas Valdē. (Avots: http://www.palsmane.lv) Daži meistares darbi Knipelēšanas apgūšana ir bijis viņas sapnis no 10 gadu vecuma. Sapņi ir tāpēc, lai tie piepildītos! Ar šo sievieti nejauši iepazinos savā darbā. Šonedēļ biju pie viņas uz nodarbību, lai gūtu priekšstatu dzīvē, kad tas nav tik sarežģīti kā izskatās. Marija man abās tikšanās reizēs mēģināja iestāstīt, kad knipelēšana esot visvieglākais rokdarbu veids. Neticēju, kamēr nepamēģināju. Ta

Opart bērnu sedziņa II / Opart baby blanket II

P.S. Liene tu šito ierakstu šķir garām! :) Dāvana Lienes bebītim uz raudzībām. Kaut kad vasarā biju uzmetusi krāsu shēmu opart stila sedziņai. Nācās pievienot vēl oranžo toni, jo sarkanais bija tikai viena ficīte pieejama. Samācīja man krāsu kursos, kad lai vīrieši būtu stipri (vīrišķīgi, nevis lupatas un memmes dēliņi) vajag viņus bērnībā tērpt sarkanos apģērbos, nevis gaiši zilos (skaitās meiteņu krāsa). Tāpēc esmu diezgan spēcīgi uz to sarkano ieciklējusies. :) Izmantotā dzija: ~600g. Pehorka "Kasemirovaja" (50% merino vilna, 50% kašmirs mākslīgais izrādās ) Adatas: 3.5mm ik pa ~2cm piesprausts pie matrača uz nostiepšanu kreisā puse uz augšu

Bumbuļjaka / Bubblecardigan

Pēc diezgan ilga neadīšanas perioda tapa beidzot kaut kas sev. Saskatījos Instagram un Pinterest pūkaino oversize adījumu bildes. Un šī bumbuļjaka tik ļoti uzrunāja, ka izkratīju vecos kāmju krājumus un ķēros pie darba. Tas adīšanas bads bija tik liels iestājie, ka pat ar paraudziņiem paspēlējos. Gandrīz uzadītu mugurpusi izārdīju, jo kaut kas man nepatika. Iedvesmai daži mani atradumi Pinterest: