1/03/2013

Atskats uz 2012

Gada sākumā tik aktuālais rokdarbu blogos - savilk bilanci par pagājušā gadā padarīto, sastrādāto. Nu, rokdarbu jomā ar sevi, diemžēl, lepoties nevaru. Sen man nav bijis tik tukšs gads rokdarbu ziņā. Bet toties esmu ļoti lepna par džemperi, kuru uzadīju Kundziņam. Vēljoprojām nevaru vien beigt priecāties cik labs tas ir sanācis! 


Toties 2012 ir tas gads, kad es atkal esmu pievērsusies sportiksām nodarbēm. Ziniet, kad sāku draudzēties ar Kundziņu biju diezgan sportiska meitene - regulāri basketbola treniņi, universitātes laikā baseins un mīļākie skrienamie gabali bija tie saucamie garie. Bet kā jau tas mēdz būt attiecību sākumā, tad visas citas nodarbes tiek atliktas malā. Nu, jūs jau ziniet kā tas ir, kad taureņi vēderā tiek baudīti uz pilnu klapi un viss cits vairs nav aktuāls. Tā nu tas bija ievilcies daudzu gadu garumā. 2012 gada pavasarī lēnām atsāku skriet. No sākuma 10 min, tad 15 min un līdz gada beigām jau spēju skriet 1 h no vietas! Jau rakstīju par savu vasaras atvaļinājumu ar sportisko piegaršu. Bet rudens pusē saņēmos un piedalījos vēl divās sacensībās - piedzīvojumu sacnesības Mālpilī un piedzīvojumu sacensībās Remoss. Un kā decembra sākumā rakstīju savā Twitter kontā: 
"Ir decembris, termometra stabiņš aiz loga rāda ka ir -6 C un es vēljoprojām skrienu! Laikam tuvojas pasaules gals! :) "
Un vakar, 02.01.2013, bija mans šī gada pirmais skrējiens!