8/29/2011

Rozā šalle / Pink Cowl

Lai kā man to negribētos, bet rudens tuvojas straujiem soļiem. Tāpēc šogad jau laicīgi sagatavojos un uztamborēju sev šalli - apkakli. Kā arī īsti nesaprotu, kas ar mani ir noticis, jo roka automātiski stiepjas pēc kaut kā rozīga. Cik sevi atceros, tad rozā nekad nav bijusi manā favorīt krāsu sarakstā. Līdz šim, daudzu gadu garumā nemainīgi manos favorītos ir bijusi zilā un sarkanā krāsa.
Lai maliņa būtu elastīga, izmantoju šo darba uzsākšanas metodi - foundation single crochet. Hmm, nav ne jausmas kā šo latviski sauc. Tālāk viss pārējais sastāv no garajiem stabiņiem ar vienu apmetumu. Noslēdzošajā rindā tamborēju īsos stabiņus.
Ideja noskatīta ŠEIT.

Dzija: BBB filati Balmy Pluss 300 gr
Tamboradata: 5 mm

***

Autumn is with rapid steps and I really don’t like that. That is the reason why this year I already prepared in a good time and crocheted a scarf – a collar. And i don’t understand what have happened because every time my arm automatically reaches to make something pink. As far as I remember the pink has never been in my favorites color list. So far, over many years consistently my favorite colors were the blue and red.
For first row flexibility, I used a specific method of starting work - foundation single crochet. I have no idea how it is called in Latvian... Next, all the rest consists of double crochet (US). The final row consists of single crochet (US).
Sample found HERE .

Yarn: BBB filati Balmy Pluss 300 gr
Hook: 5 mm