8/30/2010

Vestīte "Madara"

Vestīte kādu laiku jau kā pabeigta. Negribēju ātrāk publicēt pirms aprakstu biju sagatavojusi. Apraksts pieejams šeit.
Tā kā pāris reizes, adot bērniem, biju iegrābusies ar pārāk mazu kakla izgriezumu, šoreiz plecus nesašuvu kopā. Plecu aizdare ir ar podziņām. Ja nu gadījumā neiet pāri galvai, ir plāns B jau iestrādāts :).
  • pats sākums, pirmo reizi uzzīmēju tādu kā piegrieztni
  • pielaikošana, vai nav par šauru
  • gatavs8/18/2010

Atradums

Bieži vien gadās interesantu raksta tehnisko zīmējumu atrast sliktā kvalitātē. Pārāk mazs izmērs, lai palielinot varētu skaidri redzēt kas un kā. Ar roku pārzīmēt negribas un skanēt iekšā. Kaut kā nemūsdienīgi tas liekas. Es kā IT cilvēks visu laiku meklēju speciālu programmu ar kuru zīmēt tehniskos rakstus. Bet risinājums izrādās pavisam vienkārš - speciālie burti. Ja kādam ir interese, tad burtus var dabūt šeit. Zem katra burta ir paslēpts kāds simbols. Līdzi nāk arī tabuliņa. Īsti ērti tas nav. Bet vismaz kaut kas.

Mans pirmais mēģinājums.

8/12/2010

Procesā "Madara"

Apnika, man adīt tikai labiski savu zilo toņu jaku. Pieķēros vienam pasūtījumam. Vestīte ~2 gadu vecai dāmītei. Man tiek dota vaļa improvizēt. Centīšos sagatavot arī aprakstu.

8/09/2010

Stitch marker / Valdziņa grāmatzīme

Vai mans latviskotais variants - valdziņa grāmatzīme. Pirmo reizi ieraugot kādā ārzemju blogā adījumu nomarķētu ar šiem knibuļiem nodomāju, kas par nīkuli. Kā arī esmu pamanījusi, kad daudzi apraksti, kuri ir angļu mēlē sākas: "Jums vajadzēs x valdziņa grāmatzīmes, adtas nr x, utt." Es pati kaut kā līdz šim nebiju izjutusi vajadzību pēc grāmatzīmēm adījumos. Man patīk sev visu mazliet sarežģīt un 7x pārskaitīt :) Bet atklājot reglānu no augšas, sāku izjust vajadzību. Kaut kā līdz šim man nav sanācis dziju veikalos ieraudzīt, bet iespējams neesmu pārāk cītīgi skatījusies.
Tātad mana variācija par šo tēmu ir papīra saspraudes. Ļoti ekonomisks variants. Pirku dārgākās saspraudes, jo gribēju krāsainas. :) 100gab. - 0.35Ls. Turklāt speciālie iekš ebay 100gab. + piegāde ~3Ls. Vēl esmu izmēģinājusi tādu lietu kā:
  • aizskaru āķus (bildē tie baltie), bet šie man likās pa masīvu,
  • apaļus auskarus, kuriem vairs nav pilns komplekts (pārāk mazs krājums manā īpašumā)
  • drošības saspraudes, pāris reizes atsprādzējās vaļā un es sadūros
  • no diega izveidota cilpiņa, nelikās pārāk ērta
Te būs jautrībai video pamācība kā pareizi lietot valdziņu grāmatzīmes! :)8/08/2010